-3.2 C
Rīga
ceturtdien, novembris 30, 2023

Horoskops: 6 horoskopa zīmes, kurām attiecībās patīk visu sasteigt!

Dieviete.lv
 

Reti kurš cilvēks nevēlas savā dzīvē sastapt īpašu cilvēku – uzticamu kompanjonu un līdzīgi domājošo. Taču dažu zodiaka zīmju pārstāvji tik ļoti steidzas uz šo mērķi, ka mēdz veicināt attiecību attīstību pārāk strauji, aizmirstot par to, ka nepārdomāta steiga var būt neprātīga un neproduktīva. Kuri tie ir?

Auns

Auns pārāk stipri vēlas kontrolēt un vadīt. Viņš gaida, lai viss notiktu tikai pēc viņa plāna, bet viņa virzība ir kā ātrgaitas šoseja, pa kuru jālido pēc iespējas ātrāk… Auns neņem vērā partnera intereses, jo ir pārliecināts, ka viņa redzējums uz attiecībām ir labāks, un tā rezultātā pārņem vadību. Diemžēl šāda taktika daudzos gadījumos ved uz neveiksmi.

Vēzis

Mājās sēdētājs Vēzis tiecas ātri un apņēmīgi virzīties uz priekšu, lai stabilizētu attiecības un padarītu tās noturīgas un ilgstošas. Viņš piedāvā partnerim naudu, ēdienu, un jumtu virs galvas – visu iespējamo, lai ieinteresētu. Tiklīdz tu piekrīti Vēzim, tu kļūsti par “mūžīgās partnerības” daļu, jo tā viņš redz jebkuras attiecības.

Lauva

Jā, šī ugunīgā zīme var radīt problēmas. Ar Lauvu tu iegūsi ne tikai mērķtiecīgas attiecības, kuras nevarēsi kontrolēt, bet arī ļoti dominējošu un kontrolējošu partneri. Viņa spiediens var būt ļoti nomācošs. Lauva vēlas, lai tu piekristu ikvienam viņa lēmumam un vienmēr atzītu viņa pārākumu.

Jaunava

Jaunava zina, ko vēlas, un ir pārliecināta, ka vienīgais veids, kā iegūt vēlamo, ir to pieprasīt. Un, ja Jaunava ir pietiekami drosmīga, lai pieprasītu, tad viņa pasīvi-agresīvi mudinās izredzēto iekļauties viņas dzīvē tikai tāpēc, ka viņa tā vēlas. Šai zīmei nepatīk palikt vienai. Tomēr problēma ir tā, ka būt attiecībās ar Jaunavu nav nemaz tik viegli.

Skorpions

Skorpions ir aprēķinātājs ar asu prātu, un viņš, diemžēl, izmanto šīs spējas, lai iegūtu partneri un noturētu viņu sev līdzās uz visiem laikiem. Kad Skorpions vēlas, lai tu ienāktu viņa dzīvē, viņš uzvedas lieliski un parāda savas labākās īpašības, vienlaicīgi paātrinot notikumu gaitu un rādot spiedienu. Mērs un savaldība attiecībās nav raksturīga Skorpionam…

Strēlnieks

Pēc būtības Strēlnieks nav ģimenes cilvēks, un attiecības nespēj būt ilgstoši, jo viņš ir nepastāvīgs un vienmēr meklē kaut ko jaunu. Tomēr attīstot attiecības un iepazīstot cilvēkus, viņš izvēlas ātri un lec no vienām attiecībām uz citām. Tomēr Strēlniekam brīvība ir svētība, un viņš var pazust tikpat strauji, kā parādījies!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here