10.1 C
Rīga
sestdien, 18 maijs, 2024

Horoskops: 6 horoskopa zīmes, kuras attiecībās ir ļoti neizlēmīgas

Dieviete.lv
 

Kad tu sāc ar kādu tikties, nav nekā nepatīkamāka, kā saņemt nesaprotamus un divdomīgus signālus, kuri raisa šaubas un neizpratni. Izrādās, kaut kādu ietekmi uz šādu uzvedību ir atstājušas zvaigznes. Kuras zodiaka zīmes attiecībās ir neizlēmīgākās?

Dvīņi

Dvīņi vienkārši nevar izlemt, ko viņi vēlas. Viena viņu puse var būt ļoti patīkama un pievilcīga, bet cita – spējīga atgrūst. Jā, nav patīkami to dzirdēt, bet tā ir patiesība. Dvīņos pastāvīgi notiek iekšējā cīņa starp šīm divām pusēm. Tā arī rada to neizlēmīgumu, un tādēļ viņi izjūt vēl lielāku diskomfortu.

Vēzis

Neraugoties uz to, ka šīs zīmes pārstāvji ir maigi un romantiski, viņiem ir problēmas ar komunikāciju. Tas nozīmē, ka viņš konkrēti zina, ko vēlas, bet partnerim “sūta” divdomīgus un miglainus signālus. Rezultātā Vēzis zaudē daudz iespēju mīlestībā, jo viņš nespēj izrādīt savas emocijas un jūtas tā, kā vajag, liekot cilvēkiem atkāpties un aiziet. Tad Vēzis paliek viens pats ar savu neizlēmību.

Svari

Šīs zīmes pārstāvji pastāvīgi “šūpojas” no vienas puses uz otru, baudoties izlemt kaut ko nepareizi. Viņi arī uzvedas diezgan neviennozīmīgi un mīklaini. Svaru domas un viedoklis var ātri mainīties, tāpēc Svari vienkārši nezina, kurā brīdī būtu jāapstājas un lēmums jāpieņem. Tas viss viņiem traucē arī attiecībās.

Skorpions

Iemesls, kādēļ Skorpions atrodas šajā sarakstā, ir viņa noslēpumainība. Tāds viņš vienkārši ir, un tur neko nevar darīt. Skorpions ilgi pēta savu izredzēto, izzina viņa personību, pastiprināti meklē viņa mīnusus, tāpēc arī zūd daudz laika, un partnerim zūd pacietība. Taču, ja viņš iztur šo sarežģīto un neizlēmīgo attiecību posmu, Skorpions var kļūt par labāko partneri.

Strēlnieks

Strēlnieks nenoteiktība un neizlēmīga romantiskajās attiecībās partneriem ir diezgan mokoša. Problēma ir tāda, ka šī zīme pārāk daudz domā, pirms rīkojas. Strēlnieks mīl brīvību un ceļojumus, tāpēc nesteidzas kādam pieķerties. Tā kā, nevajag brīnīties, ja pēc pāris nedēļām kaislīgas randiņošanas, Strēlnieks vienkārši pazūd. Nē, Strēlnieks nevēlas nevienu sāpinās, taču arī no ilglaicīgām attiecībām viņš baidās.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir neviennozīmīgas un pretrunīgas uzvedības meistars. Taču, atšķirībā no Svariem, kuri apzinās, ka ir neizlēmīgi, Ūdensvīrs neievēro savu uzvedību, gandrīz vai izolējoties no reālās pasaules. Ūdensvīrs vēlas rūpēties par savu drošību un mieru, tāpēc viņam ir grūti izlemt – ļauties ilgstošām attiecībām vai labāk, nē.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.