24 C
Rīga
otrdien, 28 maijs, 2024

Horoskops: 9 Iemesli, kāpēc ir jārespektē Lauvas

Dieviete.lv
 

Ja starp taviem draugiem ir kāda Lauva, tad tu noteikti vismaz mēnesi pirms pašas dzimšanas dienas jau uzzini visu par grandiozajām jubilejas svinībām. Lauvas ir atpazītamas savas pašpārliecinātības, enerģiskuma un pozitīvās domāšanas dēļ. Piedāvājam iepazīties ar iemesliem, kāpēc tādus draugus kā Lauva būtu jāciena un jāsaudzē.

Lauvas ir uzticami draugi. Lauva tic, ka ikviens cilvēks, kas ienāk viņu dzīvē, nāk ar iemeslu un vēstījumu, tāpēc arī centīsies saglabāt attiecības un cienīt savus draugus.

Labi padomdevēji. Lauvas klusībā mācās no savām kļūdām un nekautrējas palielīties ar saviem panākumiem. Tieši tāpēc nereti cilvēki nāk pēc padoma tieši pie viņām – jo uzskata, ka Lauvām vienmēr veicas.

Viņi ir īstas kompānijas dvēseles. Mīlestība pret apkārtējo uzmanību un enerģija – tas ir tas, kas raksturo īstenu Lauvu. Viņas vienmēr plāno, atrod labākās atpūtas vietas un jebkurā ballītē paliek līdz pat beigām.

Viņi ir optimisti. Viņi ir dzimuši vasaras vidū, kad dzīve liekas bezrūpīga, silta un priecīga. Ļaujiet Lauvai runāt un katrā situācijā ieraudzīt gaišo pusi!

Lieliski pasākumu organizētāji. Ja tu vēlies apmeklēt superīgu ballīti, ļauj to uzrīkot Lauvai. Ja tu vēlies uzzināt, kur ir labākās piknika vai kūrorta vietas – jautā Lauvai, jo viņš noteikti labākās vietas ir apmeklējis.

Lauva runā tieši. Savos izteikumos viņi ir tieši, atklāti, apķērīgi un patiesi. Viņi vēl savam apkārtējam visu to labāko, tai skaitā arī paši sev.

Lauvas ir daudzpusīgi. Viņi izvirza sev milzumdaudz mērķu, kuri parasti ietver: kāpšanu pa karjeras kāpnēm, ceļojumu apkārt pasaulei, attiecību stiprināšanu utt. Viņu mērķi un izlēmība iedvesmo ne tikai viņus pašus, bet arī viņu draugus.

Lauvas prot mīlēt no visas sirds. Lauvas vienmēr seko tam, kas viņos izraisa emociju vētru: kā pozitīvu, tā arī negatīvu. Un diemžēl viņas vienmēr tic, ka viņu uzticība būs abpusēja.

Lauvas palīdzēs risināt dažādas problēmas. Lauvas sliecas būt enerģiskas, daudz ietekmīgākas par citām zodiaka zīmēm. Ja tev ir nepieciešams cilvēks, kas tavā vietā piezvanīs un pieteiks vizīti pie ārsta, vari uzticēt šo darbiņu Lauvai. Viņai ar to nebūs problēmu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.