3.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

Horoskops: Drošas pazīmes, ka esi iemīlējusies

Dieviete.lv
 

Auns

Tev zudusi apetīte. Tu domā tikai par VIŅU. Smadzenes ražo vairāk dopamīna, un tu nejūti vajadzību pēc ēdiena vai citām pamata lietām, kamēr pats lidinies rožainos mākoņos.

Vērsis

Tu esi aizmirsusi savus ieradumus. Tu vari sākt nevērīgi izturēties pret darbu vai pienākumiem. Visas tavas domas un rīcība veltīti vienam mērķim – kā pēc iespējas biežāk būt kopā ar VIŅU.

Dvīņi

Tu staro. Tu jūties citādi, un tas ir redzams. Citi var pieķert tevi smaidām vai sarkstam bez jebkāda redzama iemesla.

Vēzis

Tu viņu idealizē. Tu domā par VIŅU kā par pilnīgi perfektu personu, projicējot savu ideju par nevainojamību uz viņu. Skaidrs, ka šādā situācijā nevar būt ne runas par adekvātu novērtējumu.

Lauva

Tu vairāk piedomā pie sava ārējā tēla. Tu vēl vairāk rūpējies par apģērbu, frizūru, manikīru – vārdu sakot, savu tēlu. Tu domā par visiem sīkumiem un detaļām, kas ļautu tev izskatīties labāk VIŅA acīs.

Jaunava

Tu mēdz aizsapņoties. Tu jau sāc domāt par kopēju nākotni ar VIŅU. Tava iztēle uzbur dzīvīgus scenārijus par romantisku bēgšanu no visas pasaules, mīlīgām sarunām, aizraujošiem piedzīvojumiem un citiem lieliskiem brīžiem.

Svari

Tev izveidojas atkarība. Tu visu laiku vēlies komunicēt tikai ar VIŅU, un, ja kāda iemesla dēļ sakari uz mirkli pārtrūkst, tu sāc raizēties. Lielāko daļu laika tu pavadi, analizējot katru vārdu un intonāciju ikvienā jūsu sarunā, lai būtu drošs, ka viņš pret tevi jūt to pašu.

Skorpions

Tava dzīve izskatās skaistāka. Tu sāc prātot, kur gan šis cilvēks bijis agrāk un kāpēc jūs neesat iepazinušies jau tad. Visas vilšanās, zaudējumi un neveiksmes, kuras vienmēr esi paturējis prātā, šobrīd vairs nav svarīgas.

Strēlnieks

Tu esi greizsirdīga: Tu sabozies, kad citi runā ar VIŅU un pavada kopā laiku. Kad neesat kopā, tev VIŅA pietrūkst un tu kļūsti ātri aizkaitināma.

Mežāzis

Tu esi kļuvusi iecietīgāka. VIŅA dīvainības tev šķiet mīļas, nevis kaitinošas. VIŅA sliktie ieradumi tevi ne tikai netraucē, bet šķiet pat pievilcīgi.

Ūdensvīrs

Tu nemitīgi par viņu runā. Tu slepeni stāsti par šīm attiecībām saviem draugiem un vēlies pēc iespējas ātrāk iepazīstināt ar VIŅU gan draugus, gan ģimeni.

Zivis

Tu viņu aizstāvi. Tu atbalsti VIŅU itin visā, īpaši tad, ja opozīcija ir īpaši spēcīga. Tu mēģini palīdzēt visur, kur vien tas iespējams.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here