6.4 C
Rīga
ceturtdien, septembris 29, 2022

Horoskops: Horoskopa zīmes, kurām ir smags raksturs

Dieviete.lv
 

Katrai zodiaka zīmei tiek piedēvētas savas rakstura īpašības, bet dažām no tām piemīt “smagāks rakturs”… Tas nav gluži tādēļ, ka šo zīmju pārstāvji būtu nepatīkami cilvēki, drīzāk šo cilvēku raksturu varētu nodēvēt grūti paciešamu. Kuras ir šīs horoskopa zīmes?

Auns

Dzīve ar aunu ir visai grūta, jo šīs zīmes pārstāvji ir spītīgi. Auniem ir raksturīgi pakļauties savām īslaicīgajām emocijām un uzskatīt, ka tikai viņu viedoklis ir pareizs. Auniem raksturīgi ir asi, nepārdomāti vārdi un pārdroši lēmumi. Ja sasaisties ar šo horoskopa zīmi, tad tev jāsaprot, ka harmonijas rašana prasīs papildus laiku un pūles.

Dvīnis

Dvīņi paši ļoti labi apzinās savu problēmu un tā ir nespēja paklusēt. Šie cilvēki ir ļoti komunikabli un spēj piepildīt visu ap sevi, bet savā vienreizīgumā mēdz arī sastrādāt muļķības. Kritiskās situācijās dvīņi spējīgi būt ārkārtīgi skarbi, un tikai retais spēj to paciest. Dvīņi nemāk būt pacietīgi…

Skorpions

Skorpionam ir tendence dibināt tikai tādas attiecības, kurās viņš būs galvenais. Ja tev ir radi, draugi vai paziņas, kuri ir šo zīmju pārstāvji, tad pamēģini izanalizēt viņu raksturu. Skorpionu ir jāsaprot, bet tas prasa piepūli, ja izpratīsi šīs zīmes pārstāvjus, tad attiecības var kļūt pat ļoti pozitīvas.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Skorpioniem ir smags raksfurs….tapec vinus cilveki parak neaizrauj….vini nemil kolektivus burzmas.atri nogurst no cilvekuem..bet nekad nenogurst no dabas.ta ir vinu svetlaime…ar skorpioniem nevajag dibinat atiecibas..biezi ari ar jums vini jutisies vientuli

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here