10 C
Rīga
svētdien, oktobris 2, 2022

Horoskops: Horoskopa zīmes, kuras prot manipulēt

Dieviete.lv
 

Mēs visi zinām cilvēku, kurš ik reizi spēj panākt savu. Viņi ir gudri, savtīgi un viltīgi. Viņi liek mums noticēt tukšiem vārdiem un solījumiem.

Šeit ir 4 zodiaka zīmes, kuras saskaņā ar astroloģiju ir manipulatīvas:

Skorpions

Skorpioni var būt ārkārtīgi manipulatīvi. Viņi var būt lieli maldinātāji, kad runa ir par viņu pašu ieguvumiem. Skorpioniem patīk izpatikt saviem priekšniekiem, viņi ir gatavi iegāzt jaunos kolēģus, lai būtu varoņi priekšniecības acīs.

Vēzis

Profesionālajā dzīvē vēzis bieži ir manipulatīvs. Vēži viss noritētu pēc plāna. Tāpēc, saskaroties ar Vēzi, ieteicams saglabāt modrību un izvairīties no tā, ka jūs maldina ar cukurotajiem vārdiem.

Strēlnieks

Tāpat kā Skorpioni, arī Strēlnieki iedomāsies manipulēt ar kādu savā labā. Strēlnieks ļoti mīl savu ģimeni un tuvākos cilvēkus, bet attiecībā pret citiem Strēlniekiem nav robežu. Strēlnieki darīs visu, lai panāktu sev vēlamo rezultātu.

Auns

Viņi ir mīļi un runātītīgi. Auni var viegli manipulēt ar cilvēkiem, jo ir ļoti komunikabli un atvērti. Viņi parasti spēlē prāta spēles un darīs visu, lai kalpotu savam mērķim. Auni ir gudri, kad runa ir par cilvēku izmantošanu savā labā.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Lauvas = (Megana Mārkla) = ir vislielākās maipulatores, egoistes un skandālistes = Sorpions vnk stūrī nervozi smēķē. = Auns nav nekāds manipulators viņš visu panāk ar spītību un neatlaidību, =Strēlnieks ar stulbumu jo apnīk klausītos. Vēl manipulēt ritīgi prot = Svari tikai viņu mērķis ir salaist visis ragā, bet pašam būt tam labajam. Un protams Dvīņiem nevar ticēt neviena vārda, samelos un pat nenosarks. =Zivis visus izmantos….

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here