-1.8 C
Rīga
sestdien, janvāris 28, 2023

Horoskops: Kāds ir katras horoskopa zīmes noslēpums?

Dieviete.lv
 

Katrai zodiaka zīmei ir kāds noslēpums, vai tu zini savējo?

AUNS

Nepanes strīdus un cilvēku zaudēšanu. Tēlo, ka atlaist cilvēku nesagādā nekādas problēmas, bet patiesībā ļoti pārdzīvo un nespēj samierināties ar cilvēka zaudējumu, kurš viņam ko nozīmējis, vēlas viņu atpakaļ.

VĒRSIS

Baidās, ka patiesībā neviens nevēlas viņa kompāniju, un ir viegli aizmirstams, atmiņā nepaliekošs. Lielākā daļa Vēršu nepārtraukti domā, vai viņi vispār kādam kaut ko nozīmē.

DVĪŅI

Baidās no atstumtības, mēģina iederēties visās kompānijās un iedraudzēties ar visiem, zaudējot savu identitāti, jo būšana vienam viņus ārkārtīgi biedē.

VĒZIS

Mēģina nepārtraukti būt laimīgs, nereti tēlo, jo uzskata, ka, ja ļaus kādam redzēt sevi skumju, liks šim cilvēkam vilties viņā. Mēģina panākt, lai neviens par viņu neuztrauktos, lai ko tas maksātu.

LAUVA

Tic, ka ir nemīlams, un, ka viss, kas noiet greizi, ir viņa vainas dēļ. Tēlo neievainojamo, stipro un liek saprast, ka viņu nekas neuztrauc, kaut gan patiesībā iekšēji ir viens no jūtīgākajiem cilvēkiem, ko satiksiet.

JAUNAVA

Netiek galā ar dzīvi. Rada iespaidu, ka visu kontrolē un viss ir kārtībā, bet patiesībā cīnās ar katru dienas stundu. Grūti saglabāt pozitīvu skatu uz dzīvi.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here