2.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

Horoskops: Kas spēj sadusmot katru horoskopa zīmi?

Dieviete.lv
 

Pilnīgi jebkuru horoskopa zīmes pārstāvi ir iespējams nokaitināt, bet katru kaitina, kas pilnīgi cits:

Auns

Auni var izlikties, ka viss ir kārtībā, sevišķi tad, ja jūs esat vajadzīgs šīs zodiaka zīmes pārstāvim. Taču, ja aizvainojums jau iet pāri malām, ir divi iespējamie scenāriji. Pirmais – par jums vienkārši aizmirst, izsvītrojot no savas dzīves un pilnīgi pārtraucot ar jums kontaktēties. Otrais – uz pāridarītāju tiek izliets sašutuma vilnis. Auns var “spert ar pakavu, piepūst nāsis un draudēt ar ragiem”. Skats briesmīgs, bet kā likums – nav bīstams. Par spīti niknajam izskatam Auns ātri savaldās un jums piedod.

Vērsis

Vēršu pacietību var tikai apbrīnot – viņiem nepiemīt sīkumaina apvainošanās, nieku dēļ viņi neuzsprāgst. Vērsis var ilgstoši ar pacietību izturēties pret saviem pāridarītājiem, uzskatot, ka tie nav nemaz cienīgi uz viņa vētraino reakciju. Taču, ja centīsieties pārāk aktīvi kaitināt Vērsi, riskējat iekļūt nopietnās nepatikšanās. Ja kaut kādā veidā esat atkarīgs no Vērša finansēm, viņš sāks jūs pārmācīt tieši ar jūsu budžeta samazināšanu. Turklāt tas bieži vien nav atriebības, bet audzinošu nolūku dēļ.

Dvīņi

Dvīņi ir pilnīgi neparedzami, šīs zīmes pārstāvji viegli var apvainoties par kādu joku, kurš vēl vakar viņiem likās ļoti smieklīgs… Turklāt viņi ir ļaunatminīgi, tāpēc viņi kliegs uz jums un atriebsies jums tik ilgi, kamēr jūs būsiet vairākkārt pazemīgi atvainojies Dvīņiem. Dvīņi uz savu pāridarītāju var arī pacelt roku, neaizdomājoties par sekām. Dusmas viņiem aizmiglo acis un aptumšo prātu, tā ka ar šiem burvīgajiem radījumiem labāk ievērot piesardzību.

Vēzis

Vēži ir ļoti emocionāli, tāpēc bieži apvainojas, taču soda nevis pāridarītāju, bet gan sevi. Vienkārši viņi noslēdzas sevī un vienatnē cieš, pārdzīvojot apvainojumu un kārtējo reizi secinot, ka pasaule ir nežēlīga. Tam, kurš ir vainīgs viņu ciešanās, no Vēžu puses tiek tikai pārmetoši skatieni. Tiesa gan, ja aizvainojums ir pārāk liels, Vēzis var arī atriebties. Šajā gadījumā viņš rīkosies slepeni, izvēlēsies savam nedraugam visnepiemērotāko brīdi un no aizmugures “iedurs dunci mugurā”. Starp citu, šīs zīmes pārstāvji bieži vien priekšroku dod smalkai psiholoģiskai atriebībai.

Lauva

Lauvas ir pārlieku patmīlīgi cilvēki, tāpēc viņi apvainojas ar iemeslu un bez tā. Turklāt viņi neslēpj savas emocijas un uzreiz sarīko savam pāridarītājam vētrainu skandālu, pārmetot tam visu, ko vien tas paspējis sastrādāt viņu pazīšanās laikā. Lauvas nespēj arī savaldīt savu muti un precīzi zina, kā atbildes brīdī aizvainot pāridarītāju tā, ka tas vēl ilgi nespēj atgūties. Ar vārdu sist pa sāpīgo vietu – Lauvu firmas zīme, tā ka nevajag iedomāties, ka viņi ir augstsirdīgi. Taču ilgstoši kurbulēt dusmas viņi neprot – vienā mirklī uzliesmojot, viņi tikpat ātri atkal atdziest.

Jaunava

Jaunavas ir samērā sīkumainas, tāpēc ar lielu labpatiku “kolekcionē” apvainojumus un apvainotājus. Viņas nav ļaunatminīgas, taču viņām ir ļoti laba atmiņa. Tā kā viņas ir īsti “pelēkie kardināli”, viņas neatriebsies uzreiz, bet gan atliks šo izklaidi uz vēlāku laiku – tad, kad jūs jau sen būsiet aizmirsis, ka esat aizvainojis šīs zīmes pārstāvi. Jaunava, izanalizējusi visus ar jūsu eksistenci saistītos jautājumus, dos triecienu jūsu pašai vājākajai vietai, turklāt centīsies to izdarīt ar svešām rokām. Ņemiet vērā, ka gan Jaunavas zīmē dzimušām sievietēm, gan arī vīriešiem ļoti patīk izplatīt tenkas, un tas bieži vien arī kļūst par viņu atriebības ieroci.

Svari

Svarus ir ļoti viegli apvainot, viņu noskaņojums jau tā nepārtraukti svārstās no gavilējoša līdz nomāktam, tāpēc jebkurš negatīvs emocionālais satricinājums tiek uztverts ļoti asi. Taču Svari neprot un negrib atriebties. Uzliesmot, sarīkot skandālu, izraudāties un visiem sūdzēties, kas gatavi ieklausīties, – tas ir vienkārši, bet turēt ļaunu prātu un klusībā atriebties Svari nesāks. Salabst Svari ar lielu labpatiku, jo tas atdod viņiem nepieciešamo dvēseles līdzsvaru, kas ir vitāli svarīgs viņu harmoniskai eksistencei.

Skorpions

Skorpioni ir apvainošanās un atriebības čempioni. Diezgan bieži par apvainojuma iemeslu kļūst pilnīgi sīkumi un izteicieni, kam citu zīmju pārstāvji nepievērstu pat uzmanību. Atriebības veidus Skorpioni izvēlas galēji netradicionālus. Viņi var pat mēģināt uzsūtīt lāstus, apavos sabērt stiklus – tas viņiem nešķiet aizliegtais paņēmiens un ar lielu patiku tiek likts lietā. Pat, ja jūsu aizvainotais Skorpions jums laipni smaida, tas nenozīmē, ka viņš jums ir piedevis. Vienkārši atriebība no viņa puses tiks pasniegta ”jau atdzisusi”.

Strēlnieks

Strēlnieki ir augstsirdīgi, sevišķi pret tiem, kurus viņi uzskata par vājākiem nekā paši, bet tādu, viņuprāt, ir lielais vairākums. Tāpēc novest viņus līdz baltkvēlei ir ārkārtīgi grūti, lai gan uz maziem pāridarījumiem Strēlnieki reaģē momentā ar nelielu “kodolsprādzienu”, bet ātri atkal nomierinās. Nopietnus aizvainojumus viņi var pārdzīvot vēl gadiem ilgi, un būs labāk ,ja viņu pāridarītāji šajā laikā turēsies pa gabalu, jo apvainotais Strēlnieks ne tikai ar labsajūtu atriebjas, bet arī izlej pār savu nelabvēli visu savu sarkasma arsenālu, kurš ir neizsmeļams.

Mežāzis

Mežāži apzinās savu pārākumu pār citiem, tāpēc viņus nav viegli apvainot. Jūs taču nedusmojaties uz lietu, kas jūs ir samērcējis, vai uz akmeni, kas trāpījies jums ceļā. Visi cilvēki Mežāžiem ir tikai ārējais faktors. Ar viņiem var paspēlēties, viņus vajag izmantot, bet apvainojumi pieder tikai vājajiem. Lai gan ir personas, kas spēj izvest no pacietības arī Mežāžus – tie ir “pasaules valdnieki”, kas nezin kāpēc viņiem nepievērš uzmanību. Un arī šajā gadījumā Mežāži nesāks atriebties, bet gan darīs visu iespējamo, lai ieinteresētu šos varas īpašniekus.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ir vispārzināmi maksimālisti, tāpēc viņu spriedumi par apkārtējiem vienmēr ir pārlieku kategoriski. Viņi nepiedod aizvainojumus, sevišķi ja tiek aizskarti viņu principi, gods vai cieņa. Tiesa, diez vai viņi sāks atriebties. Viņi vienkārši izzudīs no jūsu uzturēšanās areāla un pārvilks krustu jūsu attiecībām. Ja gadījumā jūs esat ļoti tuvās attiecībās ar Ūdensvīru vai arī esat tuvs viņa radinieks, kuru viņš neprātīgi mīl, viss var aprobežoties ar vētrainu skandālu, mēnesi ilgu atsvešināšanos un ar kādu oriģinālu “sodu”.

Zivs

Zivis ir jūtīgas, emocionālas un ļoti ātri apvainojas. Jebkura pāridarījuma rētas ilgstoši nedzīst viņu sirdīs. Šie cilvēki atkal un atkal savās atmiņās atgriežas nepatīkamajā situācijā, vēlreiz izdzīvojot negatīvās emocijas. Tomēr diez vai viņi saņemsies atriebties. Maksimums, kas draud aizvainotājam, ir monologs par tēmu “es tev tik daudz laba esmu darījis, bet tu…”. Ja jums ir nozīmīgs šis cilvēks vai arī vienkārši esat nokļuvis viņa ietekmes sfērā, jums paliks kauns, ka esat pāridarījis viņam, un visiem spēkiem centīsieties nolīdzināt savu vainu. Un tieši uz to arī Zivis ļoti cer.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here