0.8 C
Rīga
otrdien, februāris 7, 2023

Horoskops: Kuras horoskopa zīmes uzskata, ka bez laulībām var iztikt?

Dieviete.lv
 

Strēlnieks

Strēlnieka zīmē dzimušajiem laulība nozīmē brīvības un personības zaudēšanu. Nopietnas attiecības viņus biedē. Strēlnieks vēlas koncentrēties uz sevi un savām vajadzībām un nevēlas satraukties par to, kāda būs nākotne esot laulībā. Strēlnieka zīmē dzimušie vēlas salaulāties dzīves otrajā pusē, ne jaunībā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīra zīmē dzimušie baidās, ka viņus sirds tiks salauzta. Atklātība un uzticēšanās Ūdensvīram ir ļoti grūta. Sievietei – Ūdensvīram patīk būt neatkarīgai un rūpēties par sevi. Viņa bieži vien satraucas par to, ka neatradīs nevienu vīrieti, kas būtu ar viņu vienā līmenī…

Dvīņi

Dvīņi regulāri uztraucas par to, ka pēc kāzām viņu jūtas pret partneri mainīsies, tāpēc cenšas no tā visa turēties pa gabalu. Dvīņu zīmē dzimušie nav pret laulībām, bet šī atbildība šķiet nedaudz biedējoša. Dvīņi saprot, ka ar viņiem sadzīvot nav visa viegli, jo Dvīņa personība ir visai strauja un mainīga. Ja Dvīņa zīmē dzimusī sieviete nav līdz ausīm iemīlējusies, diez vai viņa vispār par laulībām pat aizdomāsies!

 

3 KOMENTĀRI

  1. Domaju ka tas ne tik daudz no horoskopa atkarigs bet no pasa cilveka uzskatiem .no pieredzes…ja negativa atiecibu pieredze..tad protams pirms staties lauliba noteikti kartigi apdomasies..jo musdienas tas vertibu mers ir galigi greizs…krapsana ka norma…atiecibas maina ka cigans zirgus..vieglpratiba bezatbildiba.par berniem ..kuri skirotues cies visvairak..musdiennas tik daudzas jaunas sievietes pamestas ar tiko dzimusiem berniem…vai ari vinam japiecies sava laulena uzdzivotaja daba.vai jaskiras.un vienam jaudzina brrns…nu helaimigas gan ta gan taa…un otreiz jau nu apdedzibaties jeviena nevelas..bet kuram nu vahag sievieti ar bernuem…protams ja ir tadas kuras meoartraukti meklejas internetaa..bet jo vairak meklejas jo vairak neveicas…katrs dara kaa grib un dzivo jaa velas un nosodit par to ja nevelas sev tadu kaulibas nakotni nevar ne parmest ne nosodit.

  2. Jo ilgak mes dzivojam jo vairak saprotam ka jedzienam laime nav definicijas..jo katram mus taa ir atskiriga un savadaka.jo kur vienam laime tur otram varbut nelaime…domaju ka mums katram sava laime jameklee kaur visu muzu..un ne vienner tas ir atiecibas un lauliba..ir daudz dazadu uespeju but laimigam..jo tas ir pats galvenais…un tapec arii dzivojam lai to mekletu un atrastu..

  3. Es ari esmu laimiga..driz ziema beigsies..saksies klavu sulu tecinasanas laiks…esmu sapirkusies daudz un dazadas seklas..saksies sesanas laiks siltumnicaa..driz uziedes sniegpyljsteni un pamodisues pirma bite urgulos strauts un saules spozie stari un pavasaris atkausess manu sirdi..es skriesu uz mezu uz savu svetnicu un speka avotu padzerties rasu un sajust koku elpu un sanemt speku gluzi ka spriditis lai parunatos ar meza mati veeja maati..klausitos putnu balsis lasitu naijpukites un vienkarsi butu laimiga liz deseles dzilumiem..un pateiktos dievam par to ka man lauts visaas izpausmes tvert so brinisko dieva pasauli..es varu stradat un atrasties videe kura dara mani laimigu…lai visiem pietiktu speka izbrist februara putenus.un celties lidz ar sauli..

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here