19 C
Rīga
trešdien, maijs 25, 2022

Horoskops: Kuras ir interesantākās sievas, balstoties uz horoskopa zīmi?

Dieviete.lv
 

Vērsis

Šo sievieti ar labām rakstura iezīmē māte daba nav apdalījusi. Skaista, gracioza, vienmēr apburoša, ar maigu skatienu un balsi, plūstošām kustībām… Šīs sievietes izsauc pozitīvas emocijas. Viņas zina, kas ir labas smaržas un kosmētika, un zina, kā šīs lietas likt lietā, lai tās strādātu viņas labāk. Sievietes-vērši ir daudzu vīriešu sapņu sieviete. Viņas ciena savus vīrus, un necenšas attiecībās ieņemt līdera pozīciju.

Sievietes-vērši ir labākās mājsaimnieces. Viņu mājā vienmēr valda kārtība, tīrība; interjers ir ideāli izveidots un skaists. Mājoklis ir mājīgs, tajā vienmēr labi smaržo un uz galdiem stāv ziedi. Šīs sievietes nav tendētas uz izšķērtību, taču mājās tāpat vienmēr viss ir. Draugi un radi vienmēr ir aicināti ciemos, kur viņus gaidīs viesmīlība un gardi cienasti.

Skorpions

Skaistums, pievilcīgums, enerģiskums, noslēpumainība, drosme, kaisle, izlēmība, vīrišķīga domāšana – šīs lietas raksturo sievieti-Skorpionu. Viņas ir ļoti enerģiskas sievietes, tāpēc viņām tām enerģijai ir jārod arī pielietojums. Nav jābrīnās, ka viņas labprāt dodas riskantos ceļojumos, nodarbojas ar sarežģītiem un bīstamiem sporta veidiem un ar visu savu sirdi un prātu metas jaunās avantūrās. Ja Skorpionam dzīvē rodas kādas grūtības, viņa nepadodas un nenolaiž rokas. Viņa cīnās, līdz viss atgriežas savās sliedēs.

Sievietes-Skorpiona mājā vienmēr valda kārtība. Bet tāda, kādai viņuprāt ir jābūt kārtībai – galvenais ir komforts un mājīgums.

Jāpiemetina gan, ka vīra sociālais stāvoklis un karjera Skorpionam nav vienaldzīga. Viņa nav gatava būt kopā ar vīrieti, kas nav sabiedrībā ietekmīgs. Labā lieta ir tā, ka, ja viņa vīrietī redz potenciālu, viņa darīs daudz, lai vīrieti ievirzītu pareizajās karjeras sliedēs. No šī skata punkta sievu-Skorpionu var nosaukt par ļoti uzticīgu.

Ūdensvīrs

Šīs zīmes pārstāves ir diezgan izteiktas perfekcionistes. Visam, līdz sīkākajai detaļai, ir jābūt ideālā kārtībā. Necieš, ja kāds jauc viņu lietu kārtību.

Viņām ir spilgta un pārsteidzoša āriene, pateicoties kurai plašākos pasākumos sievietes-Ūdensvīri izskatās visinteresantāk, pat visskaistāk. Viņas tiešām mēdz ģērbties savādi un miksēt dažādus stilus. Viņām ir lieliska intuīcija, tāpēc šīs zīmes pārstāves diezgan viegli pielāgojas apstākļiem, noteikumiem un cilvēkiem. Savukārt greizsirdību viņas vispār uzskata par kaut ko dīvainu. Viņas noteikti nebūs tās sievietes, kas spiegos, kur un ar ko ir viņas vīrietis. Taču, ja viņa tiks piekrāpta, viņa to nepiedos. Sieva-Ūdensvīrs nepieļaus jebkādus romānus ar citiem vīriešiem, jo, viņasprāt, attiecībām starp partneriem ir jābūt patiesām un godīgām.

Laba ziņa vīriešiem – Ūdensvīriem nav svarīgs vīrieša maka biezums vai sociālais stāvoklis. Viņai daudz svarīgāk ir, lai vīrietis ir uzticīgs, labs draugs.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Nu galigi skersam..man celot nepatik…ar sportu nemilu ..ari vira sabiedriskais stavoklis nav noteicosais. Mani .nepiesaista neliesi no augstakas sabiedribas..un vispar es netiecos pec atiecibam…man patik klysa harmoniska dzive..fizisks darbs..vientuliba..tapec nedonaju ka butu interesanra ka sieva…un vispar neieteiktu viriesiem pitues ar skoroionem..un staties laulibaa..laime bus isa.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here