25.3 C
Rīga
sestdien, augusts 13, 2022

Horoskops: No kā attiecībās baidās katras horoskopa zīmes pārstāvis?

Dieviete.lv
 

Mēs nereti apšaubām savu partneri, esam neapmierinātas ar viņa uzvedību vai ieradumiem. Vēl mūs var nomocīt jautājumi no sērijas: “Es labi izskatos?”, “Ko no manis sagaida partneris?”, “Viņš mani pametīs, kad uzzinās, kāda esmu patiesībā?”. Kad viss nonāk līdz nopietnām attiecībām, katram var rasties šaubas un bailes.

Auns

Auns baidās no tā, ka viņu turēs grožos un liks par visu atskaitīties. Vēl viņi nevēlas pieļaut, ka tiks pazemoti. Tajā ziņā viņi ir ļoti jūtīgi, un viņi zina, ka labākā aizsardzība ir uzbrukums. Tieši to tad viņi arī dara – uzrīko grandiozu un ļoti emocionālu strīdu.

Vērsis

Šīs zīmes pārstāvji tik ļoti mīl savu partneri, ka nemana, ka šī mīlestība padara viņu ļoti ievainojamu. Vērsis patiesi ļoti baidās no tā, ka mīlestība darīs viņu vāju un viegli ietekmējamu. Vērsis lieliski atceras pagātnes mācības, tāpēc uzvedas uzmanīgi un atturīgi.

Dvīņi

Pieņemt lēmumus – lūk, no kā baidās Dvīņi. Ja šīs zīmes pārstāvji ir attiecībās un uz viņu pleciem gulst atbildība par kādu sarežģītu lēmumu, tad viņi atliks to uz pēc iespējas vēlāku laiku, cerot, ka situācija pati atrisināsies.

Vēzis

Vēža lielākās bailes ir drošības un pārliecības par mīlestību trūkums attiecībās un dzīvē. Problēma ir tajā, ka viņi to visu tik nopietni uztver, ka paši var pievilināt sev nelaimi. Vēzis ir laimīgs, kad par viņu rūpējas un kad viņu mīl. Viņš baidās, ka reiz tas varētu beigties.

Lauva

Lauva baidās no tā, ka nebūs īpaša un zaudēs zvaigznes status. Ikdienišķums viņam ir īsts lāsts. Protams, Lauvai patīk pārspīlēt, jo viņš ir radis pie uzmanības, kura tiek veltīta tikai viņam. Lauva partnera acīs grib izskatīties pēc varoņa, un baidās, ka tas reiz varētu tā vairs nebūt.

Jaunava

Jaunavai ir bail no vilšanās. Ja pagātnē tas ir piedzīvots, tad tagad viņa no tā grib izvairīties ar visiem saviem spēkiem. Diemžēl, problēmas nekur neizzūd, un neuzticēšanās cilvēkiem un notikumiem kļūst par ikdienas problēmu. Jaunava satraucas, ka kāds iznīcinās to, ko viņa mīl, tāpēc iznīcina visu pati.

Svari

Svari baidās zaudēt kontroli pār savu dzīvi un attiecībām. Pēc dabas būdami labsirdīgi un līdzcietīgi, viņi atsakās no pašu brīvības citu dēļ. Nereti attiecībās viņi gluži vai novalkājas. Tas iedzen viņus strupceļā, tāpēc arī rodas daudz jautājumu par tēmu, kam patiesībā pieder viņu dzīve.

Skorpions

Skorpions baidās no vienmuļības un rutīnas un ļoti stingri aizsargā savas tiesības un robežas. Pie tam, šī zīme darīs visu, lai attiecības būtu spilgtas un produktīvas. Taču tad, kad Skorpions nespēj ietekmēt kādu attiecību lēmumu, viņš cieš un smagi pārdzīvo.

Strēlnieks

Strēlnieks baidās kļūt par vienmuļā pūļa daļu. Viņš sevi uzskata par unikālu un neatkārtojamu, tāpēc baidās, ka reiz partneris pārstās viņā to redzēt. Ja partnera acīs viņš sajutīsies parasts un ne visai vērtīgs, Strēlnieks aizies. Taču klusībā viņš cer, ka to darīt nenāksies.

Mežāzis

Viņš attiecībās ir sargs un advokāts. Un viņiem ir bail, ka kaut kas liks viņiem paklusēt un klusiņām sēdēt stūrī. Mežāzis vienmēr alkst izteikties, it īpaši, ja nepiekrīt esošajai situācijai. Partneris, kas neļauj izteikties un nospiež – tas ir Mežāža lielākais murgs.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs baidās no tā, ka viņam nebūs izvēles. Ja tu esi attiecībās ar šo cilvēku, tad noteikti ņem to vērā. Viņam vienmēr ir nepieciešams kompromiss. Pie tam, Ūdensvīram patīk aizstāvēt savu viedokli un būt patstāvīgam, tāpēc nevēlas, lai svarīgus lēmumus viņa vietā pieņem kāds cits.

Zivis

Zivis baidās tikt atraidītas. Lai gan šādas bailes piemīt jebkuram cilvēkam, Zivīm tās ir vēl izteiktākas. Visbiežāk tās izpaužas asaru un emocionālu pārdzīvojumu veidā. Nereti Zivis aiziet pašas, nesniedzot partnerim iespēju izdarīt to pirmajam.

 

7 KOMENTĀRI

  1. Ja jabaidas no atiecibam nafig vinas vajadzigas…dzivot vienax bailes ka tik kaut jas nenotiek ir mulkigi un kaitigi veselibai un labai pasajutai…skorpione adelite ir viens mazzs indigs un egoistisja kukainitis lai dalitu savu dziviti ar vel kautjadu jefinu ..un pazaudetu brivibu kas vinai i dargaka par dzivibu..

  2. Adelitei ir labas atiecibas ar suni..viegli uzturams paklausigs preti nerunaa..izpilda visas komandas.celties gulet stat skriet sedet.utt..bet pats galvenais ka nekas nav jadara lai vinam patiktu un nav jabaidas ka pametis..protans suna sirds ir tik bezgaliga milosa preti neprasot neko…tikai edienu sabiedribu un iespeju iedot vienu biklu suna skupstu..ko adelute neliedz .jo suns ir vinas milulis..vau.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here