4.7 C
Rīga
piektdien, februāris 23, 2024

Horoskops: Noskaidro, kuras horoskopa zīmes bieži ir aizkaitinātas

Dieviete.lv
 

Auns

Pār Aunu valda enerģiskais un impulsīvais Marss. Labā garastāvoklī Auns ir lielisks draugs un biedrs. Ar viņu nav garlaicīgi, viņš nav slinks un vienmēr ir gatavs palīdzēt. Taču, ja tu satiec Aunu, kad viņam ir slikts garastāvoklis, tad pār tevi kritīs daudz dusmu un agresijas.

Auni mēdz spītēties un ātri aizsvilties. Ar viņiem bieži vien ir grūti par kaut ko vienoties, jo viņi izvēlas neklausīties sarunu biedra loģiskajos argumentos. Šīs zīmes vīrieši nereti uzskata, ka vienīgais veids, kā atrisināt kādu jautājumu, ir, izmantojot dūres.

Skorpions

Arī šī zīme ir lielā Marsa ietekmē. Normālā dienā Skorpioni ir mierīgi, jūtīgi un draudzīgi. Kāds pat varētu viņus uzskatīt par naiviem. Taču ne visiem ir zināms tas, ka zem miera maskas ik pa laikam paceļas īstas spēcīgu emociju viesuļvētras.

Skorpions reti izrāda savas jūtas, un labprātāk tās patur pie sevis. Taču, ja viņa pacietības kauss tiek izsmelts, tad tev pāri kritīs postošas dusmas. Tādos brīžos Skorpions patiesi mēdz būt ļauns un pat skarbs.

Tikai attīrot savu dvēseli no zemiskām emocijām, viņi spēj atvērties mieram un mīlestībai. Šis ceļš ir jāiet katram Skorpionam. Dažkārt viņiem šķiet, ka dzīve ir nebeidzama cīņa, un, pirmām kārtām, jau pašam ar sevi.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here