17.5 C
Rīga
ceturtdien, 13 jūnijs, 2024

Horoskops: Sieviešu horoskopa zīmes, kuru draudzību ir grūti nopelnīt

Dieviete.lv
 

Starp sieviešu zodiaka zīmēm ir tādas, kuras uzreiz neatver savu sirdi jaunām jūtām. Iegūt viņu draudzību nav viegli. Viņu uzmanība ir jānopelna. Tas prasa lielus pretējā dzimuma centienus. Zvaigznes viņas ir apveltījušas ar rakstura īpašībām, kas viņas padara nepieejamas.

Sieviete – Ūdensvīrs

Brīvību mīloša un ne visi saprot, ka šīs zīmes dāmas var viegli sarunāties ar pretējo dzimumu. Bet viņas nesteidz sevi piesaistīt nopietnām attiecībām. Viņas lieliski saprot, ka tas draud ierobežot viņu brīvību. Vadītāji pēc būtības nesteidz pielāgoties citiem, mainīt savus likumus un dzīves principus. Iekarot viņu sirdi nav viegli. Un tikai tad, kad Ūdensvīra sievietes ir pārliecinātas, ka blakus ir tas vīrietis, kuru viņas tik ilgi gaidīja, tikai tad viņas sāk atmaigt.

Sieviete – Auns

Šīs zīmes dāmas ir īstas dievietes. Viņas mīl uzslavas, bet necieš melus. Viņas dod priekšroku pašas izvēlēties savu partneri. Un rūpīgi, novērtējot to no visām pusēm. Un, ja viņām jau kāds interesē, viņas pieliks visas pūles, lai sasniegtu savu mērķi un iekāroto vīrieti. Viņas ir īstas cīnītājas.

Sieviete – Dvīnis

Šīs zīmes sabiedriskajām dāmām ir divējāds raksturs. Viņas viegli izveido attiecības, bet tikpat viegli tās izbeidz. Nopietniem nolūkiem viņām ir nepieciešama persona, kas vai nu pievērs acis viņu trūkumiem, vai arī vienmēr būs interesanta un daudzveidīga. Garlaicīgi vīrieši dvīnēm neinteresē. Iekarot šo sieviešu sirdis ir ļoti grūti un reizēm pat ir vajadzīgi vairāki gadi, lai viņām piekļūtu. Tomēr viņas vīriešu centienus noteikti novērtēs.

Sieviete – Lauva

Lepnas un nepieejamas, šīs lauvenes neizrāda savas patiesās jūtas. Vismaz attiecību sākumā. Viņas mīl vīriešu uzmanību. Bet viņas ciena tikai tos vīriešus, kuri pieliks visas pūles, lai piesaistītu viņu uzmanību. Viņu mīlestība patiešām ir jānopelna. Viņas ugunīgo un dāsno sirdi saņems tikai tas, kurš spēj pierādīt, ka ir gatavs visu mūžu apbrīnot Lauvas dāmu, atbalstīt viņu visā un nodrošināt finansiāli.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.