9.9 C
Rīga
otrdien, jūnijs 6, 2023

Horoskops: Šīm 5 horoskopa zīmēm ir ļoti grūti izveidot nopietnas attiecības!

Dieviete.lv
 

Šīm 5 horoskopa zīmēm ir ļoti grūti izveidot nopietnas attiecības:

Jaunava

Jaunava ir pašpietiekama zodiaka zīme, kura pati mēģina rast savām attiecībām pareizo virzienu. Randiņā ar Jaunavu vīrietis var sajusties tā, it kā viņš ir pieņemts darbā uz pārbaudes laiku. Pie tam, Jaunava ir ļoti ziņkārīga, kas nozīmē, ka viņa ievāks kārtīgu biogrāfiju par savu izredzēto. Vēl viņai ir nosliece uz subjektivitāti un atturīgumu. Jaunava nereti cenšas turēt vīrieti rokas stiepiena attālumā, cenšas viņam pārāk neatklāties, bet visādos veidos kontrolēt gan.

Skorpions

Skorpions attiecībās ir gan uguns, gan ledus. Viņš var būt ļoti jauks un maigs, bet nākamajā brīdī kļūt noslēgts un nepieejams. Ļoti grūti ir tikt līdzi cilvēkam, kura domas un garastāvokļa svārstības ir neizprotamas. Un, kas ir vēl ļaunāk, Skorpionu nemaz nav iespējams nolasīt. Šī zīme ir atturīga, cenšas aizsargāt savu sirdi un iekšējo pasauli, tāpēc partneris vienkārši netiek cauri viņa mūriem. Skorpions ir spējīgs būt arī emocionāli nestabils un neprognozējams.

Strēlnieks

Strēlnieks nav saistību un pieķeršanās fanāts, jo uzskata, ka tas ierobežo viņa brīvību un saslēdz važās. Viņam labāk patīk viegls flirts, emociju spridzināšana un nekāda atbildība. No malas raugoties šķiet, ka šīs zīmes pārstāve ir virspusēja, impulsīva un nenopietna būtne, kura romāna pašā karstākajā brīdī var aizlaisties bez paskaidrojumiem un uz visiem laikiem. Jau attiecību sākumā Strēlnieks neliek uz tām lielas cerības – viņam tā ir vienkārši patīkama izklaide.

Mežāzis

Godīgi sakot, ar Mežāzi attiecībās būtu vieglāk, ja viņš neuzvestos tik piesardzīgi. Viņa atturīgais aprēķins un visa kārtīga pārdomāšana – tās ir labas īpašības dažādās situācijās, bet ne mīlestībā. Mežāzis emociju ziņā ir skops, atturīgs un aukstasinīgs. Nereti randiņš ar viņu atgādina darba sapulci, nevis romantisku randiņu. Viņš ir metodisks un mierīgs kā robots, jo vairāk uzticas savam prātam, nevis sirdij.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir neatkarīgākā zodiaka zīme, pie tam līdz galējībām. Viņai ir noslēgta un pat svešāda personība, kura dod priekšroku laika pavadīšanai vienatnē, nekā būt ievainojamai un atvērtai pret partneri. Skaidrs, ka Ūdensvīrs gribētu pasargāt sevi no sāpēm, aizvainojumiem un pārpratumiem, taču tāda uzvedība padara viņu par ārkārtīgi sarežģītu cilvēku, ar ko komunicēt. Viņa viltus vienaldzība atgrūž cilvēkus, lai gan iekšēji Ūdensvīrs alkst mīlestības un siltuma.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Un kāpēc tad Jaunava ievāc ziņas un biogrāfiju? Pilnīgi pareizi dara, jo no šīs info var daudz ko saprast kāds ir otrs cilvēks.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here