3.5 C
Rīga
sestdien, februāris 24, 2024

Horoskops: Uzticīgākās horoskopa zīmes

Dieviete.lv
 

Ja tev svarīga uzticība un uzticēšanās, ieskaties šajās četrās zodiaka zīmēs – tajās dzimušie pasargās tavu sirdi no vilšanās sāpēm!

Vērsis

Vērsis pēc rakstura ir uzticīgs. Viņš ir ļoti praktisks, tāpēc krāpšanas ideja viņam šķiet bezjēdzīga, jo kreisie soļi nekad nebeidzas labi. Uz Vērsi var paļauties vairāk nekā uz jebkuru citu zodiaka zīmi, un tu VIENMĒR vari rēķināties ar viņu. Turklāt, Vērsis ir, šķiet, sliktākais melis uz zemes, tāpēc nav izredžu, ka tu neuzzinātu visus viņa grēciņus.

Jaunava

Jaunavai ir VISLIELĀKĀ SIRDS visā zodiakā, un krāpšana ir pretēja tās dabai. Jaunava ir labsirdīga un neiedomājami praktiska. Krāpšanai vajadzīgas lielas pūles, kāpēc gan tērēt laiku kaut kam tādam? Turklāt Jaunavai nepatīk noslēpumi un noslēpumainība. Jaunava nekad neatļaujas sānsoļus, jo zina pieviltas sirds sāpes un nevēlas tādas radīt savam partnerim. Jaunavas zīmē dzimušie ir analītiķi, kas vienmēr saka to, ko domā, pārdzīvo un jūt. Slēpties viņiem nepatīk, bet pret sevi tie izturas kritiski.

Svari

Svariem patīk atbalstīt citus, un viņi necieš netaisnību, tāpēc krāpšana ir pretēja VISAM, kam tie tic. Svaros dzimušie ir maigi un labsirdīgi cilvēki, kas citu vajadzības vērtē augstāk nekā savējās. Tad kāpēc nodarīt sāpes tiem, ar kuriem esi saistīts tik ciešām saitēm? Krāpšana ir pēdējais, kas ienāktu prātā Svariem, jo viņi tiecas tikai pēc taisnīguma – visai pasaulei.

Zivis

Zivis ir bezcerīgas romantiķes. Šajā zīmē dzimušie ir godīgi, pašaizliedzīgi un darīs visu iespējamo, lai darītu savu mīļoto cilvēku laimīgu. Neuzticība ir pretēja Zivju dabai, jo šajā zīmē dzimušos interesē emocionāli stabilas attiecības. Kāpēc gan riskēt ar savām attiecībām, kas ar tādu rūpību un mīlestību veidotas tikai tāpēc, lai tiktu pie seksa ar svešinieku? Nē, paldies! Zivis zina, ka neuzticība nav tā vērts. Turklāt Zivis ir ļoti līdzjūtīga zīme, kas vienmēr domā par to, kā tās rīcība ietekmēs citus. Tātad neuzticība acīmredzot nav Zivju plānos.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here