32 C
Rīga
otrdien, jūnijs 28, 2022

Mēneša horoskops: 2022. gada aprīlis

Dieviete.lv 02/04/2022 23:00
 

Mēneša horoskops:

Auns (no 21. marta līdz 19. aprīlim)

Tu sapratīsi savu draugu un ģimenes nozīmi, un tāpēc mēnesi pavadīsi ar saviem tuvajiem. Šis ir garlaicīgs mēnesis mīlestības frontē. Var nākties tikt galā ar partnera slikto garastāvokli, taču drīz viss var būt normāli. Iespējams, tu būsi aizņemta ar gatavošanos liela biznesa uzsākšanai. Tavs smagais darbs un godīgie centieni, visticamāk, nesīs panākumus profesionālajā jomā. Ikdienas treniņi un regulāras pastaigas palīdzēs atbrīvoties no noguruma. Pareiza atpūta, labs ēdiens un jautrs garastāvoklis, iespējams, palīdzēs uzturēt labu fizisko un garīgo veselību.

Vērsis (no 20. aprīļa līdz 20. maijam)

Tu vari uzticēties savam spriedumam un pieturēties pie sava lēmuma, jo tas var mainīt tavu dzīvi. Tavs pozitīvisms, visticamāk, atspoguļosies darbā. Finansiāli tu, visticamāk, gūsi pozitīvus rezultātus, pateicoties savam smagajam darbam. Tev un tavam partnerim šis būs lielisks mēnesis. Jūs abi sapratīsit viens otru un lieliski pavadīsit laiku kopā. Šomēnes, iespējams, tev pavērsies jaunas durvis.  Šomēnes vairāk jākoncentrējas uz mācībām un mazāk ārpusskolas aktivitātēm. Izmēģini ikdienas treniņus, lai saglabātu labu veselību arī šajā mēnesī.

Dvīņi (no 21. maija līdz 20. jūnijam)

Šomēnes vari pārrunāt jebkuru jautājumu ar savu partneri, un, visticamāk, viņš spēs tevi saprast. Ja tev nesen ir bijis konflikts ar savu partneri, nepalaid garām iespēju uzlabot attiecības. Profesionālajā jomā vari justies neapmierināta, taču tas ir īslaicīgs posms. Drīz viss uzlabosies. Šomēnes tev patiks mācīties; noteikti koncentrējieties uz tēmām, kas tev arī ļoti nepatīk. Tev būs vairāk jākoncentrējas uz savu veselību. Tavs ķermenis šomēnes var atkārtoti uzrādīt brīdinājuma zīmes, no kurām esi izvairījusies, tādēļ sāc ieklausīties un rūpējies par sevi! 

Vēzis (no 21. jūnija līdz 22. jūlijam)

Šomēnes lieliski pavadīsi laiku ar ģimeni. Iespējams, tev būs smagi jāstrādā, lai šomēnes sasniegtu savu finansiālo mērķi. Tu un tavs partneris šomēnes var iesaistīties strīdos saistībā ar darbu. Labi rezultāti būs gaidāmi tikai tad, ja strādāsi ar aizrautību un atdevi. Tava veselība šomēnes būs laba. Lai izvēdinātu galvu un uzlabotu fizisko formu, tu varētu uzsākt kādas sportiskas aktivitātes vai kursus. Ieteicams pāriet uz veselīgu uzturu!

Lauva (no 23. jūlija līdz 22. augustam)

Šomēnes vari plānot ceļojumu kopā ar ģimeni uz kādu skaistu galamērķi. Tavas finanses šomēnes uzlabosies, kas tev dos brīvību, lai kārtīgi iepirktos. Šomēnes tev var rasties strīdi ar savu biznesa partneri par maksājuma kavējumu… Centieties būt mierīga un visu izrunāt. Jūsu karjera šomēnes strauji uzlabosies, ja koncentrēsities uz savu interešu jomu. Ieteicams pavērot savu veselību un pievērsties sportiskām aktivitātēm.

Jaunava (no 23. augusta līdz 22. septembrim)

Šomēnes saņemsi kādas labas ziņas no savas ģimenes. Tev jākontrolē savi izdevumi; pretējā gadījumā tie var traucēt tavu ikmēneša budžetu. Ja tev nav stabilu attiecību, tad šomēnes varētu satikt kādu īpašu cilvēku caur tuviem draugiem vai radiem. Iespējams, šomēnes tevi novērtēs tavs biznesa partneris. Tu būsi ļoti priecīga par šajā mēnesī paveikto darbu. Centied ievērot pareizu uzturu, kurā ir daudz vitamīnu un olbaltumvielu. 

Svari (no 23. septembra līdz 22. oktobrim)

Tu būsi cerības un enerģijas pilna. Ģimenes jomā var notikt dažas aizraujošas lietas. Viss tavs smagais darbs šajā mēnesī būs ļoti auglīgs, un tu saņemsi gaidītās finanses. Šomēnes tu tiksi ļoti novērtēta, mīlēta un par tevi rūpēsies. Tava mīlas dzīve šomēnes ir ne mazāk kā perfekta. Ļoti svarīgi izvairīties no stresa, jo tas var negatīvi ietekmēt veselību. Tu jutīsi vajadzību pēc fiziskām aktivitātēm, noteikti nododies tai. 

Skorpions (no 23. oktobra līdz 21. novembrim)

Tavs finansiālais stāvoklis šomēnes var vilināt tērēt luksusa precēm. Šomēnes tev vajadzētu cienīt sava partnera jūtas un izrādīt mīlestību un rūpes. Šomēnes ir ārkārtīgi liela iespēja, ka jaunas investīcijas kļūs ienesīgas. Centies izprast jēdzienus un koncentrēties uz mācīšanos, nevis uz sasniegumiem. Tava veselība šomēnes netraucēs darbam un nesagādās problēmas. 

Strēlnieks (no 22. novembra līdz 21. decembrim)

Tavs finansiālais stāvoklis šomēnes būs labs, iespējams, redzēsi ieguvumus biznesa jomā. Tu vari iegādāties jaunu automašīnu. Šomēnes tu no jauna iemīlēsi savu partneri, pateicoties viņa laipnajiem un mīlestības pilnajiem žestiem. Tev būs jāpieņem liels lēmums saistībā ar savu biznesu. Šomēnes cītīgi mācies un izvairieties no traucēkļiem. Rūpējies par savu veselību!

Mežāzis (no 22. decembra līdz 19. janvārim)

Tu iepriecini visus apkārtējos. Tu saņemsi milzīgu peļņu un jaunu investīciju iespēja šomēnes ir ārkārtīgi liela. Centies būt labāks partneris, mēģini praktizēt empātiju. Daudzas jaunas iespējas neradīsies, taču būtiski uzlabosies tava darba kvalitāte, jo esi ieguldījusi daudz laika jaunu iemaņu apguvē. Nevilcinies un nebaidies saņemt palīdzību, ja jūti, ka noteiktas tēmas tev ir grūti saprotamas. Tava veselība šomēnes būs diezgan laba, šis ir laiks, kad vari pievērsties savai veselībai un pieņemt jaunus lēmumus.

Ūdensvīrs (no 20. janvāra līdz 18. februārim)

Tev ir jāizbauda katrs savas dzīves mirklis, šomēnes neuztraucies par neko un nevienu. Šomēnes tava mīlas dzīve var piedzīvot pamatīgas problēmas, šaubas tev var likt neuzticēties savam partnerim. Tavs prāts būs vislabākajā radošajā darbībā un tādēļ tu būsi gatava realizēt kādas senas idejas. Šomēnes tev būs ārkārtīgi smagi jāstrādā, lai iegūtu atzinību priekšniecības acīs, bet tev tas nesagādās problēmas.

Zivis (no 19. februāra līdz 20. martam)

Šomēnes tev jāuzlabo savas finanses, pieņemot labākus lēmumus par investīcijām. Tava mīlas dzīve mēneša sākumā būs nedaudz saspringusi. Mēneša gaitā piedzīvosi daudz pozitīvu pārmaiņu savā partnerī. Darbā tevi var sagaidīt algas paaugstinājums. Šomēnes tu vēlēsies apgūt ko jaunu vai pievērsties senam hobijam. Ieteicams vairāk uzmanības pievērst savai veselībai un ikdienas uzturam.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here