-6 C
Rīga
svētdien, decembris 5, 2021

Horoskops: kuras horoskopa zīmes vislabāk skūpstās

 

Skūpsti ir dažādi. Ar skūpstiem jūs varat izrādīt tādas jūtas kā mīlestība, kaislība, maigums un cieņa. Un katrai no zodiaka zīmēm ir sava metode, kā izteikt jūtas ar skūpstu palīdzību.

Kuras gan ir tās horoskopa zīmes, kuras skūpstās vislabāk?

Dvīņi

Rotaļīgs un noslēpumains, tāds ir Dvīnis. Dvīnis nekaunas skūpstīties publiskās vietās, jo uzskata, ka skūpsti ir nepieciešami romantiskās attiecībās. Skūpsti ir karsti, maigi, erotiski, jutekliski un kaislīgi. Tomēr laika gaitā Dvīņi zaudē vēlmi skūpstīties ar partneri un tas paliek tikai otrajā plānā.

Lauva

Lauvas skūpsti ir īpaši. Tie iekvēlina un rodas vēlēšanās skūpstīties bez pārtraukumiem un pat stundām ilgi. Lauvas kaislību uzplūdā pat skūpstoties nejauši var iekost partnerim lūpās. Patīk mežonīgi un brīvi skūpsti.

Svari

Skūpsta laikā viņi uzmanīgi ieklausās partnerī, viņa elpošanā un izjūt partnera emocijas. Svari tiek uzskatīti par romantiskāko zīmi. Skūpstās ilgi un sapņaini. Svariem nepatīk publiskas vietas un skūpstiem izvēlas labāk klusu, bet romantisku vietu. Viņiem ir svarīgi, lai partneris jūtas labi.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!