18.1 C
Rīga
pirmdien, augusts 2, 2021

Horoskops: mistiskākās horoskopa zīmes

 

Zodiakā ir 4 elementi: Uguns, Ūdens, Zeme un Gaiss. Bet tikai viens no elementiem tiem ir cieši saistīts ar mistiku. Protams, tas ir Ūdens elements. Viņai piederošās zodiaka zīmes var uzskatīt par mistiskākajām un noslēpumainākajām. Uzzināsim vairāk par to.

Skorpions

Šī zodiaka zīme mīl risināt noslēpumus. Viņš ar interesi lasa detektīvstāstus vai skatās tādus šovus kā “Ekstrasensu cīņas”. Viņu piesaista viss noslēpumainais, viņu interesē cilvēka pārpasaulīgās iespējas, bieži viņš pat sāk attīstīt savas psihiskās spējas. Skorpioni biežāk nekā citas zīmes nodarbojas ar maģiju.

Skorpions ir piesardzīgs, tāpat kā viņa totēma dzīvnieks. Viņš pacietīgi tuvojas noslēpumam, lai to atšķetinātu. Rūpīgi izskata visus “pierādījumus” un izdara savus secinājumus, piemēram, labākais detektīvs. Šo zīmi aizrauj tēmas par robežu eksistenci, starp dzīvību un nāvi. Viņš ilgojas saņemt atbildi: kā tur ir, citā pasaulē? Un viņš noteikti atradīs atbildi.

Zivis

Arī šīs zodiaka zīmes pārstāvji aizraujas ar mistiku. Bet atšķirībā no Skorpioniem viņi nav pētnieki. Zivīm vajag kaut ko pavisam citu. Viņi vēlas iekļūt mūsu Visuma dzīves dziļajā posmā, sajust savu vienotību ar to, skaistā harmonijā saplūst ar pasauli. Tāpēc daudzi no viņiem aizraujas ar ezotēriku, ufoloģiju un garīgo attīstību. Zivis pastāvīgi sajūt Augstāko spēku elpu. Zivis ap sevi redz skaistumu, ko visi pārējie nemana.

Vēzis

Trešās Ūdens zīmes pārstāvji vairāk nekā jebkurš cits tic visdažādākajām tautas zīmēm un uzskatiem, viņi cenšas tos ievērot, lai neradītu problēmas. Vēži sev un visiem ģimenes locekļiem lasa horoskopus, pērk amuletus un talismanus. Vēža zvaigznājā dzimušie, īpaši sievietes, bieži vēršas pēc palīdzības pie zīlniecēm, raganām, astrologiem vai ekstrasensiem.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!