-13 C
Rīga
ceturtdien, decembris 9, 2021

Horoskops: noslēpumainākās zodiaka zīmes

 

Starp noslēpumainākajām zodiaka zīmēm izceļas trīs zodiaka zīmju pārstāvji.

Vēzis

Pirmajā tikšanās reizē viņš uzvedas nedaudz atsvešinājies, jo viņam vajadzīgs laiks, lai iepazītu sarunu biedru, saprastu, vai viņam var uzticēties. Vēzis zina, kā nodalīt dažādas savas dzīves jomas. Darbs paliek darbā, personīgo dzīvi darbs neskar. Paies ilgs laiks, lai iegūtu viņa uzticību.

Jaunava

Jaunavas nav ļoti noslēpumainas, viņas vienkārši neuzskata par vajadzīgu runāt pat par nenozīmīgiem dzīves notikumiem. Interesantākais ir tas, ka, sarunājoties ar šo zīmi, kādā brīdī kļūst skaidrs, ka par viņu nekas nav zināms, bet viņš par savu sarunu biedru zina pilnīgi visu. Attiecībās ar citiem cilvēkiem, neatkarīgi no tā, vai runa ir par draudzību vai mīlestību, Jaunava dod priekšroku neatkarīgiem lēmumiem, bez citu padoma.

Skorpions

Skorpioni ir gan pievilcīgi, gan noslēpumaini. Viņš, iespējams, neatbild tieši uz jautājumiem, bet viņš negrib filozofēt. Cilvēkus piesaista viņa mierīgums un klusums, bet ar to nepietiek, viņi vēlas uzzināt, kas notiek Skorpiona galvā. Tur ir milzīgs Visums, kur ir vieta pagātnei, nākotnei un tagadnei.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!