15.8 C
Rīga
otrdien, jūnijs 6, 2023

Horoskops: pašas neatlaidīgākās zodiaka zīmes

Dieviete.lv
 

Šīs ir zodiaka zīmes, kuras izceļas ar izturību un neatlaidību.

Noskaidrosim, kuras tās ir.

Vērsis

Vērsis pārsteidz ar savu spītību. Ja šīs zodiaka zīmes pārstāvji patiešām kaut ko vēlas, tad viņi noteikti nepadosies līdz to sasniegs. Tas lielā mērā ir saistīts ar faktu, ka Vērsis pieder pie zemes stihijas. Vērsis tiecas pēc stabilitātes un tās dēļ ir gatavs pārvarēt visus pārbaudījumus. Blakus šādam cilvēkam tu jutīsies kā aiz akmens sienas. Vērsis ir spēcīgs un uzticams partneris.

Mežāzis

Šī zodiaka zīme izceļas ar izturību. No pirmā acu skatiena var šķist, ka šīs zīmes pārstāvji ir lēni – ar to viņi sadusmo citus, kuri cer saņemt ātras atbildes un tūlītējus rezultātus. Savukārt Mežāžiem piemīt apbrīnojama spēja visu paredzēt iepriekš, tāpēc viņi rīkojas pakāpeniski, aprēķinot jebkuru savu soli. Viņi lēnām, bet sasniedz savus mērķus.

 

3 KOMENTĀRI

  1. Nemanot ir iestājies ilgi gaidītais rudens. Rudens ir ražas laiks, kad cilvēki novāc pavasarī sēto un vasarā kopto ražu, un gatavo krājumus ziemai. Šajā laikā mēs apjūsmojam visu to, ko Dabas Māte mums ir dāvājusi. Mēs izbaudām Dabas Mātes svētību. Diemžēl šo svētīgo ražas laiku aizēno kroņvīrusa pandēmija. Nelūgtais Covid-19 (kovid-19) vīruss ilgstoši mums neļauj pilnvērtīgi dzīvot. Lai atgrieztos pie ierastās dzīves, iesaku ikvienam Latvijas iedzīvotājam vakcinēties! Pašlaik vakcinācija pret Covid-19 (kovid-19) vīrusu ir vienīgā iespēja atgriezties pie ierastās dzīves. Nezaudēsim ticību Dabas Mātes varenībai, vakcinēsimies un dzīvosim drošībā! Iedegsim gaiši zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles un lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte uzveic Covid-19 (kovid-19) vīrusu! Lūgsim Dabas Māti ar visu savu sirdi un dvēseli. Dabas Māte mūs nepametīs vienus nelaimē. Dabas Māte mums palīdzēs, jo mēs esam Dabas Mātes bērni.
    Svētīgi, Skolnieciņš no svētezera

  2. Svētezera Skolnieciņ, Kur Tev palicis ir loģiskais saprāts ? Vai smadzenes ir degradējušās vai nopīpētas ! Kāda te runa var būt par vakcinēšanos ! Tajās vakcīnās ir gēnu terapija -INDE .Kā var vakcinēt to ,kā nemaz nav ? Ja esi vakcinējies, tad neaicini citus to darīt .Katram pašam ir galva uz pleciem, kas spēj loģiski domāt . Pasaulē ir daudz i zinātnieki , kas ir Nobela prēmijas laureāti ,kas pasaka ,ka šī afēra ir jāizbeidz .Tā ir tikai politiķu galvās ,kas saņem miljardus no PASAULES bankas .Savukārt tā tiek uzpirkti visi negodīgie medicīnas darbinieki .Tos visus vajadzētu vest uz karātavām ,lai izbeidz maitāt cilvēkus .

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here