-0 C
Rīga
trešdien, decembris 1, 2021

Horoskops: sieviete Skorpions neatvairāma un bīstama

 

Reti kurš nav dzirdējis par slavenā skorpiona “dzēlienu”, un būtu naivi pieņemt, ka Skorpiona sievietēm nav šī dzeloņa. Dažos gadījumos šī jaukā sieviete spēj spēcīgāk iedzelt nekā vīrieši. Viņai ir asa mēle. Bet tajā pašā laikā viņa ir burvīga un pievilcīga.

Viņa ir īsts līderis

Ģimenē šī sieviete neapšaubāmi ir galvenā. Ja laulātais spēj samierināties ar viņas sarežģīto raksturu, tad viņš neapšaubāmi piešķir sievai galveno lomu. Viņa šo ģimenes statusu ļaunprātīgi neizmanto un, ja viņa dod rīkojumus, tad tikai situācijas ietvaros. Piemēram, vīrs skaidri norāda savas vēlmes veikt remontu vai sastāda iepirkumu sarakstu. Kā mājsaimniece Skorpiona dāma ir neaizstājama: viņa ir tīra, glīta, aktīva. Dažreiz viņa dod priekšroku pašai izdarīt kādu mājas darbu, jo dziļi sirdī saprot: neviens no mājiniekiem nespēj labāk tikt galā ar to kā viņa.

Viņa ir jutekliska

Mēs varam teikt, ka Skorpiona sieviete dzīvo emocijās: priecājas, raud, dusmojas, bet vienmēr to dara no visas sirds. Tāpēc viņai ir grūti pārmest izlikšanos. Attiecībā uz fizisko pievilcību Skorpiona sievietei nav jāģērbjas sarkanā ādā un jāizliekas par “dāmu”. Viņa izskatās neparasta pat parastās drēbēs: ir jūtams viņas iekšējais neticamais spēks. Vīrieši uzreiz izjūt viņas spēcīgo enerģiju.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Es esmu loti bistama..tapec neesmu neatvairama..tapec turieties no manis pa gabalu..dzelonis imedz but navejoss…skorpipnu inde man nekaitee..galugalaa rada gabals.ta luk..

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!