8.1 C
Rīga
svētdien, oktobris 17, 2021

Horoskops: zodiaka zīmes ar augstu intelektu

Dieviete.lv
 

Gudrība ir ne tikai rakstura iezīme, bet spēja paskatīties uz situāciju it kā no malas. Šīm zodiaka zīmēm piemīt augsts intelekts.

Strēlnieks

Šī zīme, kuru vada Jupiters, ir inteliģenta un nosvērta. Mācoties ko jaunu Strēlnieks domās par to, kur šīs zināšanas var noderēt. Šī zīme domā ne tikai par sevi, bet arī par zināšanu priekšrocībām apkārtējiem cilvēkiem. Tāpēc viņam patīk dot padomus citiem cilvēkiem.

Vērsis

Daži mēdz viņus uzskatīt par slinkiem, taču tā ir liela kļūda. Vērši no darba un pienākumiem nebaidās. Vērši veic ļoti svarīgu darbu – viņi domā un analizē. Viņiem arī patīk mācīties un pēc tam pielietot zināšanas praksē.

Lauva

Lauva bieži pieļauj kļūdas, taču no tām mācās. Lauva ļoti labi jūt, kurš ceļš ved uz panākumiem un izaugsmi. Tomēr dažreiz Lauva savu zināšanu trūkumu kompensē ar savu spēcīgo intuīciju.

 

4 KOMENTĀRI

  1. Ar strelniekiem nav garlaicigi..viniem patik iedzert draugu kompanija un filosofet..tadi labsirdigi..sabiedribas dveseles..mans bralens ir strelnieks..man patik ar vinu parunaties..tads savdabigs skatijums uz dzivi ..vins man saka mes katrs esam ar savam divainibam un katrs pasauli redzam savadak….masic saja gada esmu pazaudejis tris sievietes..nesapratu..zinu ka vienu jo momira mate..redzi man nomira mate ..meita aprecejas un aizgaja no majam.un sieva pameta..esmu palicis viens..ak manu bralen tava filosofija mani soreiz saskumdinaja..tada ir dzive

  2. Ja par versiem..vini ir loti spitigi un vienmer centisies sasniegt merkus..viniem nav skerslu pat tad kad sanem pamatigus dzives sitienus.vai paluek snagi slimi.vinu moto nekas nav neizdarans.viss ir pa spekam.vini nemitigi sevi pilnveido macas.apbrinoju.vini skrien un neapstajas ka vaveres riteni..tomer man ar viniem gruti atrast kopigu valodu ..tapat ka ar lauvam..ja godigi es labak jutos vienkarsu cilveku sabiedribaa..jo intelekts nenosaka cilveka vertibu..dazs intelektualus var but pedejais nelietis kangars un noziedznieks..manuprat visluelaka cilveciska vertiba ir godiga sirdsapzina un labs cilveks.kaut vai vienkarsa darba daritajs…

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!