3.3 C
Rīga
sestdien, septembris 18, 2021

Horoskops: zodiaka zīmes, kuras viegli var tikt galā ar jebkuru problēmu

 

Šīs zodiaka zīmes spēj viegli tikt galā ar grūtām situācijām. Visums dod viņiem spēku pārvarēt visu, kas neļauj sasniegt viņiem galamērķi.

Dvīņi

Dvīņi ir likteņa mīluļi. Viņi vienmēr pabeidz iesākto. Tomēr viņi var izmantot ne tikai savas zināšanas un pieredzi, bet arī citu palīdzību. Astrologi ir pārliecināti, ka Dvīņiem pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas viss rūpīgi jāizvērtē un jāapdomā.

Strēlnieks

Strēlniekam patīk parādīt savas labākās rakstura īpašības, kā arī demonstrēt visas savas prasmes un talantus. Runājot par karjeru, tad Visums vienmēr viņiem palīdz kāpt augšā pa karjeras kāpnēm.

Mežāzis

Mežāžiem ir svarīgi vienmēr būt kustībā. Tikai rīkojoties pārliecinoši un nepalēninot tempu, šī zvaigznāja pārstāvji spēs sasniegt iespaidīgus rezultātus. Mežāzis vienmēr tiek galā pat ar vissarežģītāko situāciju ar vēsu prātu.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Nu ir problemas ar kuram nevar tik viegli tikt galaa..un tas ir atkariba..no azartspelem.alkohola…man pazistami divi strelnieki..kuri uzdzives un alkohola ka ari draugu del kuri viniem ir vissvarigakie pazaudeja gimeni..viens nomira no pardzersanas..otram sieva aizmuka.ja bet izskatas ka nepardzivoja..man pazistami ir divi mezazi ari alkoholiki..nu kapec nevar tikt gala ar problemam….man nepatik vardi merki rezultati karjera.tada sajuta ka cilvejs pec kaut ka izmisigi dzenas..es vairs nedzenos .es apstajos..jo man skiet ka pasaule ari driz apstasies..es nerefzu tai nakotni..un ta ir visluelaka problema..lai neko vairs sev neuzstaditu….

  2. Es sodien satiku attalu kaiminu..jauns cilveks bet seja dzives grumbas un hroniski sasartusi..alkoholikis.rokas alus pudele.nezinu kas vins pec horoskopa..gajam reize no autobusa runajam par vecakiem braliem un masam par vinu liktenceliem.par skokas gadiem..par covidu un dzivi.vins teica ka nebaidas ne no covida ne vakcinas ne ari nomurt no alkkohola jo vinam vis esot pohuj.vinam vaurs nekas neinterese esot meslus savarijis un liels parads..nekad hesmu redzejusi vinu skaidra..vins man teica nu nedoma par covidu..vieglak bus dzivot…vai atceries skolas laika dzejoliti.vins teica..es to gribu noskaitit..jau klavu lapas sartojas un rinda dzerves kartojas.yz siltam zemem dzerves trauc mus sodien visus skoka sauc.luk tas biha visskaistakais laiks..pasmaidiju..bet sovakar mani mac bezgaligas skumjas..par skolniekiem par laikmetu par skolasbiedru .kurs nekad nespes tikt gala ar problemu..jo ta ir neatrisinama…

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!