-5.3 C
Rīga
trešdien, novembris 29, 2023

Jaunums aktīvām meitenēm un puišiem!

 

Jaunā navigācijas ierīce NAVIGON 5110 ir domāta visiem – sākot ar piedzīvojuma meklētājiem (un tādu starp Cosmo meitenēm netrūkst), un beidzot ar aktīvām pilsētniecēm, kuras dod ikdienā priekšroku mašīnai. Tas tāpēc, ka tās lietošana ir ļoti vienkārša!

Turklāt aizbraucot uz kādu no Rietumeiropas pilsētām, tev tiks parādīts, pa kuru ceļu jānogriežas nākamajā šosejas krustojumā vai kura josla jāizvēlas. Tas tāpēc, ka izmantojot Reality View un braukšanas joslu palīgu, NAVIGON 5110 reālistiski ataino ceļu – to skaitā arī ceļa zīmes un ātruma ierobežojumus. Jebkura braukšanas joslu maiņa tiek paziņota labu laiku iepriekš. Bultiņa virs pareizās joslas rāda, pa kuru ceļu jābrauc.

Bez detalizētas pārējās Eiropas kartes un satiksmes informācijas NAVIGON 5110 šobrīd pieejamas Rīgas, Tallinas un Viļņas kartes, kā arī galvenās šosejas, taču sagaidāmi kartes atjauninājumi. Tātad – uz priekšu!

Iespējams, tavam draugam vai tev pašai šī varētu būt aizraujoša un ļoti noderīga Ziemassvētku dāvana!

5110_40grad_li_realityview_d_400

Latvijā NAVIGON 5110 iespējams iegādāties SIA Vadības sistēmas sadarbības partneru tirdzniecības vietās, kā arī interneta veikalā http://www.autonavigacija.lv/ .

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Iepriekšējais rakstsMilānas modes nedēļa (fotogalerija)
Nākamais rakstsAsas izjūtas