16.1 C
Rīga
trešdien, 22 maijs, 2024

Baudi spēles mobilajā tālrunī!

 

Sony Ericsson sava jaunākā tālruņa ietvaros spēlēšanas funkciju ir izmantojis kā galveno elementu. Jaunatnei paredzētais tālrunis F305 ar kustību spēļu vadībā ļauj lietotājiem vadīt spēles ar plauktas locītavu vieglu pakustināšanu vai rokas pavicināšanu un redzēt šo kustību rezultātus tieši ekrānā. Izmantojot uzlaboto kustības sensoru tehnoloģiju, tālrunis var sekot lietotāja darbībām, lai imitētu boulinga spēli vai makšķerauklas iemešanu ūdenī.

Ar tālruni F305 jūsu iecienītākās spēles ir tikai viena klikšķa attālumā. Tālrunis ir aprīkots ar stereo skaļruņiem, kurus var izmantot, lai draugiem ar multivides atskaņotāju nospēlētu kādu jaunāko ierakstu. Apvienojot šo kabatas izmēra atbīdāmo tālruni ar 2 collu ekrānu, F305 piedāvā spēlēt spēles tālrunī pavisam jaunā līmenī.

Tālrunis F305 ir paredzēts ne tikai spēlēšanai. Izmantojot tālruņa 2 megapikseļu kameru, nekad nepalaidīsit garām priecīgus vai negaidītus brīžus. Dalieties ar saviem attēliem un mūziku ar draugiem, izmantojot tehnoloģiju BluetoothTM vai Memory Stick MicroTM (M2TM)!

f305_front_40angle_polar_white_copy_400

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.