19.1 C
Rīga
sestdien, jūnijs 10, 2023

Viens Logitech uztvērējs tastatūru un peļu pieslēgšanai

 

Logitech apvienotais uztvērējs pieejams ar četriem jauniem izstrādājumiem:

tastatūrām Logitech® Wireless Keyboard K350, Logitech® Wireless Keyboard K340 un pelēm Logitech® Marathon Mouse M705 un Logitech® Wireless Mouse M505.

Logitech vienmēr meklē veidus, kā atvieglot dzīvi. Ar šo unikālo un jauno uztvērēju tagad mēs varam izvēlēties peli un tastatūru, kas ir vislabāk piemērota darbam, lai arī kur mēs atrastos – birojā, mājās vai arī ceļā.

Pievienojiet un aizmirstiet par to

Apvienotā uztvērēja pamatā izmatota nozarē pirmā Logitech nano uztvērēja novatoriskā konstrukcija. Tas ir tik sīks (no datora uz āru izvirzās tikai 8 mm), ka varat uztvērēju atstāt pieslēgtu klēpjdatoram arī ceļojot. Vienalga, vai jūs pārvietojaties birojā, dodaties darījumu braucienā, pārbaudāt e-pastu vietējā kafejnīcā vai zvilnat dīvānā un tiešsaistē tērzējat ar ģimeni, ārējās ierīces ir gatavas darbam ikvienā vietā.

Apvienotā uztvērēja un Logitech ārējo ierīču iestatīšana ir ātra un vienkārša: pievienojiet uztvērēju un pele vai tastatūra tiks atrasta dažās sekundēs. Ja vēlaties pievienot vairāk ierīču, programmatūra Unifying (lejupielādējama no tīmekļvietnes www.logitech.com/unifying) palīdzēs ar dažām darbībām izveidot savienojumu ar jauno ierīci un sākt darbu.

custom_format_dj_nano_ctg_430 

Drošs savienojums

Abas jaunās tastatūras, kas saderīgas ar apvienoto uztvērēju, darbojas ar Logitech® uzlaboto 2,4 GHz bezvadu savienojumu, kas nodrošina vadu uzticamību un bezvadu savienojuma ērtības un brīvību. Ātra datu pārraide praktiski bez kavēšanās un pārtraukumiem un 128 bitu AES datu šifrēšana garantē, ka dati tiek droši pārraidīti no uztvērēja līdz datoram.

Tastatūra Logitech Wireless Keyboard K350

Logitech bezvadu tastatūra K350, kas veidota Logitech īpatnējā viļņveida konstrukcijā un ar nemainīga izliekuma izkārtojumu, palīdz rokām atrasties pareizajā stāvoklī un dabiski pielāgojas lietotāja pirkstiem. Polsterētais delmu paliktnis ļauj ērti un atbilstoši novietot rokas uz tastatūras. Ar tastatūru ir viegli rakstīt, turklāt ar to nav jāmācās no jauna rakstīt nepazīstamā izkārtojumā. Tastatūras baterija darbojas līdz pat trim gadiem.

custom_format_cdlsdt_wavepro_bty1_us_430 

Tastatūra Logitech Wireless Keyboard K340

Piemērota jebkurai situācijai, nelielā Logitech bezvadu tastatūra K340 uz galda neaizņem daudz vietas un to ir viegli ņemt līdzi ceļā. Tās pilnā izmēra izkārtojums un cipartastatūra piedāvā visus vajadzīgos taustiņus, savukārt baterija darbojas līdz pat trim gadiem. Lai nodrošinātu vairāk ērtību, tastatūras zemais profils palīdz rokas un plaukstu locītavas novietot daudz neitrālākā stāvoklī. Turklāt klusie un labi reaģējošie taustiņi ir lieliski sajūtami un to darbība ir tikko sadzirdama.

custom_format_k340_bty3_eu_430_01

Pele Logitech Marathon Mouse M705

 Varat būt drošs, ka peli Logitech Marathon Mouse M705 varēsit izmantot gan mājās, gan darbā, jo līdz bateriju nomaiņai tā darbojas pilnus trīs gadus un patērē tikai pusi no enerģijas apjoma, kādu patērē citas salīdzināmas peles (salīdzināta ar populārākajām ar baterijām darbināmām optiskajām un lāzera bezvadu pelēm, kas bija nopērkamas 2009. gada 1. martā). Ar ļoti ātro ritināšanas iespēju var burtiski lidot caur gariem dokumentiem, lai vajadzīgo atrastu vienā mirklī. Lāzera sekošanas tehnoloģija nodrošina vienmērīgu un ātri reaģējošu kursora vadību, savukārt dabiski veidotā labās rokas forma atbilst rokas satvērienam.

custom_format_m705_bty4_430

Pele Logitech Wireless Mouse M505

Pele Logitech Wireless Mouse M505 ļauj paveikt vairāk, ērtāk un dažādās vietās. Tai ir līdz pat 15 mēnešus ilgs baterijas darbības laiks, lāzera sekošanas tehnoloģija, kas nodrošina ātru reakciju un precīzu kursora vadību uz virsmām, kur nedarbojas optiskās peles. Ergonomiskais veidols un abām rokām ērtā forma ar mīkstiem saķeres elementiem atbilst rokas satvērienam, lai tas būtu dabisks un ērts. Šī pele ir pietiekami maza, lai to ņemtu līdzi ceļā.

Uzņēmuma Logitech tastatūru bateriju darbības laiks aprēķināts, par pamatu izmantojot biroja vidi un 2 miljonus taustiņspiedienu gadā. Logitech peļu bateriju darbības ilgums var mainīties atkarībā no lietošanas apstākļiem.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Iepriekšējais rakstspirmdiena
Nākamais rakstsVīrieši.