17.5 C
Rīga
ceturtdien, 13 jūnijs, 2024

Vēl nebijis luksusa pieskāriens no Versace

 

Turklāt tas ir  pirmais luksusa skārienekrāna un pilnfunkciju multivides tālrunis, kas pārdošanā būs pieejams jau ar jūniju ievērojamākajos ekskluzīvu rokas pulksteņu un smalku juvelierizstrādājumu tīklos, kā arī Versace labākajos modes preču veikalos visā pasaulē.

Šajā glamūrīgajā tālrunī ir izmantotas LG progresīvās tehnoloģijas, nodrošinot tādas funkcijas kā 3G tīklu, e-pastu, multivides atskaņotāju, 5 megapikseļu kameru ar zibspuldzi un netbook datoru. Lai nodrošinātu augstas kvalitātes zvanu signālu, MP3 mūzikas failu un video atskaņošanu 30 stundu ilgā laika periodā, tā izstrādē ir izmantota Dolby Mobile skaņu tehnoloģija.

 

Versace Unique apvieno funkcijas, kas svarīgas profesionālajām un personiskajām vajadzībām. Mobilais tālrunis ir izveidots no vissmalkākajiem materiāliem, ar rokām salikts Francijā un konstruēts atbilstoši VersaceVersace Unique safīra kristāla ekrāns ir lielākais no šī augsto tehnoloģiju materiāla izgatavotais viengabala priekšmets, kas jebkad radīts patērētāju vajadzībām. Tas ir nesaskrambājams, kā arī nodrošina ideālu skārienekrāna interfeisa vadāmību un precizitātes kontroli. augstajam standartam. Priekšējā plakne ir izveidota no tīras augstās tehnoloģijas keramikas vai ar rokām izgatavota laka koka materiāla, ap kuru ir smalki veidots rāmis ar 18 K dzeltenā zelta apdari vai 316 L kategorijas nerūsējošā tērauda izklājumu. Aizmugurējā daļa ir apdarināta ar vissmalkāko, ādu iestrādājot Medūzas galvas reljefa rakstu.

versace_unique_536

Ziņu no preses relīzes materiāliem sagatavoja Klinta Bravlanska

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.