4.3 C
Rīga
piektdien, marts 24, 2023

Logitech paziņo par nākamās paaudzes telpiskās skaņas skaļruņiem

 

"Mēs Logitech telpiskās skaņas skaļruņus Z506 konstruējām tā, lai jūs varētu tos uzstādīt pēc savām vēlmēm jebkurā mājas istabā," sacīja Logitech viceprezidents un Audio nodaļas vadītājs Marks Šneiders (Mark Schneider). "Skaļruņi Logitech Z506 ir saderīgi gandrīz ar jebkuru mājas izklaides ierīci, ļaujot jums ātri pievienot spēļdatoru, kas izmanto RCA savienojumu, datoru, izmantojot tā skaņas karti, vai arī ciparu mūzikas atskaņotāju, izmantojot tā 3,5 mm pieslēgvietu. Tagad nodoties jebkādam iemīļotam izklaides veidam ir pavisam vienkārši."

 top_spine_xboxless_300_dpi_430

Lai Logitech telpiskās skaņas skaļruņus Z506 būtu vieglāk uzstādīt, kabeļiem ir atbilstošs krāsu marķējums un sistēmā ir iekļauti piederumu kabeļi skaņu kartēm un mūzikas atskaņotājiem. Spēļu cienītāji skaļruņus Z506 var pievienot tieši pie spēļdatora RCA kabeļa. Turklāt Logitech telpiskās skaņas skaļruņi Z506 atbalsta divas vienlaikus pieslēgtas ierīces, piemēram, spēļdatoru un ciparu mūzikas atskaņotāju.

Veidojot telpisku stereoskaņu, skaļruņi Z506 var pārvērst divu kanālu stereoskaņu iespaidīgi bagātā telpiskā skaņā, iesaistot jūs iemīļotāko filmu notikumos vai sniedzot konkurētspējīgas priekšrocības spēlēs, kurās jādzird aiz muguras esošais slepenais ienaidnieks.

z506_bty1_300_dpi_430

Piedāvājot 75 vatu (RMS) jaudu, uzņēmuma Logitech jaunākie skaļruņi var piepildīt telpu ar skaņu pat tā, ka sāks rībēt logu rūtis. Pievienotais lejupvirzienā darbojošais zemo frekvenču skaļrunis nodrošina dziļus basus un atdzīvina jūsu mūziku, filmas un spēles. Turklāt jums ir īpaši paredzēta basu vadība, kas ļauj tos paaugstināt vai pazemināt, atkarībā no tā, cik daudz (vai maz) dunoņas vēlaties dzirdēt. Un gadījumos, kad nevēlaties traucēt pārējos mājas iedzīvotājus, uzņēmuma Logitech telpiskās skaņas skaļruņiem Z506 ir austiņu pieslēgvieta privātām klausīšanās reizēm vai vēlām nakts stundām.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Iepriekšējais rakstsvispārēja krīze…
Nākamais raksts1.dublis