-2.1 C
Rīga
pirmdien, decembris 5, 2022

Jauns tālrunis LG T300 būs klāt jau augustā!

 

Tālrunis būs pieejams vairākās krāsu variācijās, tai skaitā melnā, sārtā, baltā un oranžā. Tas nodrošinās vienkāršu piekļuvi, piemēram, Windows Live Messenger, kas sniedz iespēju izmantot tūlītēju ziņapmaiņu saziņā ar draugiem. Nosūtītās un saņemtās ziņas tiks attēlotas ekrānā hronoloģiskā secībā, ļaujot tās ērti pārskatīt un vajadzības gadījumā – iesaistīties sarakstē.

Tāpat LG T300 būs laba izvēle visiem mūzikas cienītājiem – MP3 un FM radio logrīki izvietoti ekrānā gaidstāves režīmā, lai ļautu maksimāli ātri un ērti piekļūt lietotāja iecienītajai mūzikai. Savukārt pateicoties ārējai Micro SD kartei, telefona atmiņu iespējams palielināt līdz 4GB.

Lietotāju ērtībai LG T300 atbalsta gan 3×4 (portreta), gan QWERTY papildtastatūru. Pilnā QWERTY tastatūra novērš pareizrakstības kļūdas, kā arī atvieglo un paātrina īsziņu rakstīšanu, uzlabojot sociālo tīklu un tūlītējas ziņapmaiņas funkciju lietošanu.

lg_t3001_423

Vērts atzīmēt, ka visas minētās tehnoloģiju novitātes ietilpst tikai 89 gramus vieglā, vizuāli pievilcīgā tālrunī. Savukārt LG T300 kompaktais dizains (95,8×50,5×11,9 mm) un 2,4 collu skārienjūtīgais LCD ekrāns atvieglo īsziņu rakstīšanu ar vienu roku.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Iepriekšējais rakstsKad mainās gadi..
Nākamais rakstsJust a light on?