Kameras kompaktais dizains, gudrā vadība un garās tālummaiņas objektīvs to padara par ideālu tiem, kuri vēlas viegli lietojamu, vienmēr līdzi paņemamu digitālo kameru. Lietotāji var uzņemt satriecošus foto un video attēlus jebkādos apstākļos – no ģimenes svinībām līdz ainavām vai attālu objektu pietuvinātiem fotouzņēmumiem.

powershotsx130isfrtflashblackjpgoriginal_430

Canon iestrādātais optiskais IS piedāvā trīs iedaļu priekšrocību, līdz ar to ir vienkāršāk uzņemt izcilus attēlus vājā apgaismojumā ar ilgu ekspozīciju, jo tiek samazināts miglainums, ko rada kameras sakustēšanās, uzņemot attālus objektus tālummaiņas telefoto sniedzamībā. Platais skatu leņķis nodrošina iespēju uzņemt no neparastiem skatu leņķiem, kā arī kopīgot rezultātus ar draugiem uzreiz pēc attēlu uzņemšanas. PowerShot SX130 IS atbalsta HD video ar stereo skaņu – lietotāji var bez vilcināšanās pārslēgties no foto uz augstas kvalitātes video un atkal atpakaļ vienā ērtā un kompaktā kamerā.

powershotsx130issilverbckjpgoriginal_430

Ikviens ģimenes loceklis var iegūt izcilus rezultātus, pateicoties gudru fotografēšanas funkciju un radošo režīmu klāstam. Izmantojot Easy režīmu, kamera ļauj vienkārši "notēmēt un knipsēt", deaktivējot lielāko daļu pogu un ekrānā nerādot nevajadzīgas ikonas. Tā tiek atvieglota vislabākā kadra kompozīcija un uztveršana, neraizējoties par iestatījumiem. Šī kamera palīdzēs tev tikt pie skaistām bildēm, neuztraucoties par tās sarežģīto lietošanu!

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?