15 C
Rīga
svētdien, septembris 24, 2023

Horoskops: Jautrākās savienības zodiaka zīmju vidū

 

Lieliska humora izjūta, pārdomāti jociņi, prasme jautri pavadīt laiku, pasmieties par sevi un pasauli – tās ir labas rakstura īpašības. Ko darīt, ja satiekas divi šādi cilvēki? Tad viņus vērot ir patiesi interesanti. Kuri zodiaka zīmju pāri tiek uzskatīti par jautrākajiem?

Strēlnieks + Dvīņi

Strēlnieks ir humora Dievs. Tas, kas viņam izdodas tik dabiski un nepiespiesti, citiem var tikai sapņos rādīties. Strēlnieks prot smieklīgi pastāstīt par skumjus stāstus. Viņi labi jūt, kur iederas melnais humors, kurš neiebildīs pret draudzīgu izjokošanu, un kam pat nevainīgākais jociņš šķitīs kā aizvainojums. Strēlnieks humora ziņā var sastādīt labu kompāniju gandrīz jebkurai zodiaka zīmei. Tomēr īpaši piemērots būs Dvīnis. Šīs divas zīmes labi jūt viena otru un, izmantojot vien savu izdomu un improvizāciju, spēj uzrīkot veselu humoristisku šovu. Pat viņu sarežģītākie ģimenes strīdi beidzas ar draudzīgu smiešanos.

Auns + Svari

Auns ir īstena anekdošu krātuve. Tiesa, viņu jociņi mēdz būt nedaudz rupji un „melni”, taču, pārsteidzoši, daudziem tieši tie vislabāk patīk. Pie tam, neviens cits neprot tik „lipīgi” smieties par saviem un svešiem jociņiem, kā to dara Auns. Pasmieties par pašu Aunu humora izjūtu patīk Svariem. Viņiem dažkārt pat jokus nevajag klausīties. Pietiek tikai paskatīties, kā Auns smejas, un Svari sāks smieties līdzi. Svari ar savām feino humora izjūtu spēj izlīdzināt Auna rupjo humoru, tāpēc nereti piestrādā par tulku tiem, kas Auna jokus nesaprot. Kopā viņi ir laba komanda, ja Auns ļaus Svariem uzņemties vadītāja lomu viņu joku spēlītēs.

Dvīņi + Lauva

Dvīņi savu humora izjūtu prot izmantot smalki un diplomātiski. Tas ļauj Dvīņiem rast pieeju katram cilvēkam, un, ja būs nepieciešamība, viņš iemācīs jokot un pasmieties par sevi arī citiem. Pie tam, Dvīņi, kā neviens cits, prot „nolīdzināt” citu cilvēku joku asos stūrus, tāpēc ir lielisks kompanjons Lauvām. Lauva uztver citu jokus tikai tik ilgi, kamēr netiek aizskarts viņa ego. Tieši tādos gadījumos labi noder Dvīņu palīdzība. Šo abu zīmju kopdarbu un radīto jautro atmosfēru cilvēki atcerēsies vēl ilgi.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here