2.1 C
Rīga
pirmdien, janvāris 17, 2022

Horoskops: Piecas draudzīgākās zodiaka zīmes

 

Cilvēki, kuri ir draudzīgi, neslēpj savu patieso dabu. Viņi liek apkārtējiem savā klātbūtnē justies ērti un pat kautrīgos cilvēkus spēj iekustināt. Protams, neviens nav draudzīgs 24/7, taču, ja cilvēks ir draudzīgs biežāk, nekā atturīgs, viņam dzīvē veiksies vairāk. Portāls „Yourtango” ir apkopojis piecas zodiaka zīmes, ar kurām būtu vērts draudzēties.

Strēlnieks

Strēlniekam nav problēmu pieiet klāt svešiniekam un uzsākt sarunu. Nav tā, ka viņiem krājumā ir lērums frāžu, kuras uzreiz aizķer sarunu biedru. Viņi vienkārši sāk sarunu ar kaut ko neitrālu, kaut ko, kas nav īpaši nozīmīgs vai personisks.

Dažkārt viņš sāk sārunu ar vienkāršu „Sveiks, mani sauc ___. Priecājos iepazīties!” Ja Strēlnieks ir ārzemēs, viņš varētu cilvēkam pajautāt par labākajām vietām, kur paēst vai, kas interesants notiek apkārt. Cilvēkiem patīk izrādīt savas zināšanas, tāpēc nav brīnums, ka saruna ievirzīsies pareizajā virzienā.

Svari

Svariem patīk saskatīt cilvēkos labo, tāpēc viņi neskopojas ar komplimentiem. Un, kuram gan nepatīk jauki un negaidīti komplimenti?

Svari noteikti ir tie cilvēki, kuri ilgāku laiku vēro cilvēku, lai saskatītu viņā kaut ko labu vai skaistu, un tad nekautrējas tam cilvēkam par to arī skaļi paziņot. Vai tas nav jauks veids, kā uzsākt sarunu un varbūt pat draudzību? Kompliments neko nemaksā!

Dvīņi

Tā kā Dvīņi tiek uzskatīti par socializēšanās karaļiem, tad ir skaidrs, ka viņi ir ne tikai draudzīgi pret visiem, ko satiek, bet arī lieliski prot savest cilvēkus kopā. Dvīņi ar lielāko prieku palīdzēs diviem cilvēkiem novadīt savstarpēju diskusiju, palīdzot izvairīties no neveikla klusuma un situācijām.

Līdz ko ikviens kompānijā jūtas labi un ērti, Dvīņi var doties jaunas kompānijas meklējumos. Dvīņi vienkārši prot savest cilvēkus kopā un ballīti padarīt jautrāku.

Ūdensvīrs

Zini, ko Ūdensvīrs nedara? Viņš neizliekas, ka neredz kādu, vai nekoncentrējas uz savu telefonu, kad iet kādam garām. Lai gan brīžiem viņš var izskatīties nopietns un augstprātīgs, Ūdensvīram nepatīk būvēt ap sevi sienas. Viņa izskats ir apmāns!

Ūdensvīrs uzsmaidīs pat cilvēkam, ko nepazīst. Viņš ir cilvēks, kurš ies pa ielu un skatīsies cilvēkiem acīs un smaidīs. Viņš arī var sasveicināties, paglaudīt suni un pajautāt, kā iet. Ūdensvīrs apzinās, ka viņam vienmēr apkārt būs cilvēki, tāpēc ar viņiem ir jāuztur labas attiecības.

 

Materiāli rakstam no „Yourtango”

Autors: Dieviete.lv

 

4 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here