Labs skolotājs ir spējīgs mainīt sava apmācāmā dzīvi uz labo pusi, iedvesmojot viņu un izaicinot viņu. Esi pateicīga šim cilvēkam, pat, ja mācību sniedz tuvs draugs vai radinieks. Patiess skolotājs var būt dažāds un ienākt tavā dzīvē dažādos laikos un no dažādām jomām. Kuras zodiaka zīmes nes un dāvā zināšanas, prasmes un pieredzi citiem?

Auns

Aunos slēpjas liels enerģijas daudzums. Viņi, kā likums, aizraujas ar to, ko var iemācīt, un ir pietiekami spontāni, lai piesaistītu un ieinteresētu savus apmācāmos. Viņiem patīk dāvāt apkārtējiem mīlestību pret piedzīvojumiem un jauniem iespaidiem. Auns ir pietiekami labsirdīgs un atvērts, un uzreiz rod saikni ar cilvēkiem.

Vērsis

Kāpēc no Vēršiem sanāk diezgan labs skolotājs? Tas tāpēc, ka viņi vienmēr cenšas uzlabot savas apmācību metodes, kā arī paši turpina pilnveidoties. Vērsis pastāvīgi strādā pie sevis, neļaujot sev apstāties attīstībā. Pie tam, jebkurš Vērsis ir pietiekami pacietīgs un prot veltīt uzmanību tiem, kam ir nepieciešamas viņa zināšanas. Vēl Vērsis ir uzstājīgs – viņš neatteiksies no mēģinājuma kādam palīdzēt, neatkarīgi no tā, cik grūts izrādīsies uzdevums.

Vēzis

Vēži ir dzimuši apgādnieki, vecāki un audzinātāji, kuriem noteikti par kādu ir jārūpējas. Pie tam, šīs zīmes pārstāvji ir ļoti radoši, tāpēc var izdomāt unikālus apmācīšanas veidus. Viņi ir gana spontāni, lai padarītu apmācīšanas procesu enerģisku un dzīvelīgu, un viņiem tas izdodas viegli, nepiespiesti un, galvenais, efektīvi.

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?