2 C
Rīga
svētdien, septembris 25, 2022

Horoskops: Kuras garšvielas ir tev atbilstošākās?

 

Auns

Pievieno asumu savai dzīvei ar sarkanajiem pipariem. Tāpat kā Auna zīme, sarkanie pipari var iedvest pašpārliecinātību un kaisli dzīvē. Izmanto tos, kad tev ir nepieciešama enerģija un drosme, lai stātos pretī pasaulei.

Vērsis

Raudene ir augs, kurš tradicionāli tiek izmantots naudas un resursu piesaistei. Vērsis ir zemes elementa pārstāvis, un viņam ir svarīgi uzbūvēt stabilu un komfortablu pamatu, tāpēc sāc izmantot raudeni regulāri, un tā palīdzēs tev radīt pārpilnību un labklājību tavā dzīvē.

Dvīņi

Dvīņiem tik daudz kas norisinās garīgā līmeni, ka viņiem var būt nepieciešama neliela palīdzība, lai spētu “sagremot” visu to informāciju, kuru viņu pastāvīgi uzņem. Dillēm ir tīra, nesamaitāta garša, kura palīdz ne tikai fiziskai sagremošanai, bet palīdz arī garīgas un dvēseliskas barības uzņemšanai.

Vēzis

Kopjošs un silts, Vēzis mīl mājīgo kanēļa smaržu. Šī saldā garšviela ir laba, lai maigi iesildītu lietas, kā arī tā veicina kustību un plūstamību dzīvē. Kanēļa pazīstamā smarža ir remdējoša un nomierinoša tiem, kuriem ik pa laikam ir nepieciešama neliela atelpa.

Lauva

Greznais safrāns ir ideāls, lai maltītei piešķirtu īpašu garšu. Lauvas mīl šo krāsaino un īpašo garšvielu, kura ir zināma kā labklājības un dzīves pārpilnības veicinātājs.

Jaunava

Relaksējošā, nomierinošā lavandas smarža palīdz Jaunavām atbrīvoties no stresa un uztraukumiem. Kad tiek izmantota gatavošanā, maigā lavanda ziedu garša piešķir unikālu garšu daudziem ēdieniem.

Svari

Svaru romantiskā daba spēj novērtēt garšvielu, kas kultivē mīlestību un juteklību. Kardamons ir garšviela, kas pazīstama ar savu maigi sildošo dabu, tāpēc pievieno šķipsniņu šīs jaukās garšvielas, kad vēlies, lai lietas palēnām iesilst.

Skorpions

Skorpions mīl garšvielas, kurām piemīt dziļums un sarežģītība. Muskatrieksts pievieno bagātīgu garšu ikkatram ēdienam jebkurā sezonā. Skorpiona drošsirdīgo dabu piesaista tā afrodiziaka īpašības.

Strēlnieks

Baziliks ir augs, kurš ir gan ekspansīvs, gan dzīvespriecīgs – tāpat kā Strēlnieks – un tā reputācija kā naudas piesaistītājam rezonē ar šīs zīmes dāsno dabu. Izmanto šo laimes augu, kad vēlies iedvest savā dzīvē jautrību un labklājību!

Mežāzis

Tradicionāli Mežāzis novērtē garšvielu, kura ir spēcīga, bet pazīstama. Melnie pipari piešķir garšu un mazliet asuma gan ēdienam, gan dzīvei, radot kustību bez pārāk lielām pārmaiņām. Ziemas mēnešos sniegs enerģizējošu siltuma sajūtu.

Ūdensvīrs

Vienmēr grūti nosakāmais, ekscentriskais Ūdensvīrs novērtē neparasto un sarežģīto anīsa garšu. Izmanto šo zvaigznes formas garšvielu, kad vēlies savā dzīvē ievest patīkamus pārsteigumus un veikt jaunus, interesantus atklājumus.

Zivis

Rozmarīns un citi garšaugi
Zivis stiprina rozmarīna spēja veicināt centrētu piezemējuma auru. Šis aizsargājošais augs palīdz stiprināt robežas un kultivēt ciešāku saikni ar fizisko pasauli, kura Zivīm ir tik svarīga.

 

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here