Katra zodiaka zīme ir citādāka, kas nozīmē, ka ikvienai no tām piemīt savas īpašības. Uzzini, kura ir tavas zodiaka zīmes izteiktākā īpašība.

Auni – kaislīgie

 Auniem ir pārsteidzoša enerģētika, tā viņus apņem gluži kā neremdināms kaislību vilnis. Pateicoties Aunu harizmai, apkārtējie viegli viņus iemīl. Šīs zīmes pārstāvji tiek uzskatīti par labākajiem mīlniekiem.

Vērši – gardēži

Kāds nočiepa ķirsīti no svētku tortes? Ja zini, ka viesu pulkā ir kāds Vērša zīmes pārstāvis, tad ļoti iespējams, ka būsi atradis īsto vaininieku. Vērši ir raduši saņemt visu labāko un nespēj savu dzīvi iztēloties citādāku.

Dvīņi – intelektuāļi

Jā, droši vien ir kāds, kurš zina vairāk, nekā Dvīņi, bet šīs zīmes pārstāvji un viņu spēja esošās zināšanas pielietot praksē, ir patiešām nepārspējama. Dvīņi jutīsies vislabāk, ja varēs sekot līdzi aktualitātēm pasaulē un būt pirmie, kas visus par to informē.

Vēži – emocionālākie

Vēzis jutīsies labāk, ja savas emocijas varēs sagremot klusiņām, vienatnē. Šādas noslēgtības dēļ, daudzi uzskata, ka šīs zīmes pārstāvji ir vientuļnieki, bet patiesībā – ļoti viegli ievainojamas, smalkjūtīgas un emocionālas būtnes, kuras alkst apkārtējo mīlestības.

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?