Pozitīvākās zodiaka zīmes pārstāvji ir dzimuši uguns stihijas aizgādībā. Viņi nebaidās no piedzīvojumiem ne dzīvē, ne attiecībās. Viņi ir bezbailīgi un ziņkārīgi. Jā, tie ir Strēlnieki!

Strēlnieks vienmēr pamana sev pievilcīgu mērķi, un nav svarīgi, kas tas ir – cilvēks, darbs, mašīna vai māja. Visu, par ko Strēlnieks ir izrādījis interesi, ar laiku viņš arī iegūst. Šīs zīmes pārstāvji ir pārliecināti, ka viņiem nav nekā neiespējama. Šī ticība palīdz viņiem gāzt kalnus un sasniegt mērķus, kuri citām zodiaka zīmēm nav sasniedzami.

Šāda izdošanās padara Strēlniekus par pozitīviem cilvēkiem ar plašu sirdi. Viņu attiecības ar apkārtējiem netiek nomāktas ar skaudību, aizvainojumu vai ļauna prāta turēšanu. Vienīgais, kas mēdz kaitināt tos, kas dzīvo viņam plakus, ir nebeidzamā Strēlnieka kāre pēc piedzīvojumiem un nevēlēšanās sēdēt uz vietas. Viņiem gribas redzēt un uzzināt visu šajā pasaulē.

Strēlnieks vienmēr ir pārņemts ar jaunām idejām, un reti atstāj tās neīstenotas. Panākumus viņam gādā labi attīstītā intuīcija, kura reti pieviļ. Viņa viedoklī ir vērts ieklausīties. Strēlnieks redz cilvēkiem cauri.

Viņi ir perfekcionisti, un pat vilšanās nespēs mainīt viņu optimistisko skatu uz pasauli. Šī ticēšana labajam atmaksājas, jo Strēlnieki ir īsti veiksminieki!

Autors: Dieviete.lv

 
1 Comment
  1. Anonīms 7 mēneši ago

    Skorpionu nekad neparspet!

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?