17 C
Rīga
trešdien, maijs 25, 2022

Horoskops: Zodiaka zīmes, kurām ir grūti iemīlēties

 

Kāds prot iemīlēties no pirmā acu skatiena un uzreiz izjust lielu kaisli, bet kāds ar grūtībām pierod pie cilvēkiem, ilgi pēta potenciālo partneri un tikai pēc tam dod vaļu jūtām. Kuras ir tās zodiaka zīmes, kuras lēnām gatavojas mīlestībai?

Strēlnieks

Strēlnieks iemīlas ātri, taču pavirši un nenopietni. Lai gan viņi ir neglābjami romantiķi un tic mīlestībai vairāk, nekā citi, pa īstam iemīlēties viņiem ir grūti.

Strēlnieka problēma ir tājā, ka, tā vietā, lai mācītos no savām kļūdām, viņš nereti uzkāpj uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem, kā rezultātā baidās no nopietnām attiecībām. No visām zīmēm Strēlnieks visvairāk baidās no mīlestības, jo pastāvīgi asociē to ar sāpēm. Tā dēļ viņš atgrūž cilvēkus un izvēlas sevi.

Ja nu viņš riskē uzsākt attiecības, tad priekšroku dod “kvalitatīviem” partneriem, uzstādot pārāk augstas prasības, kuras ne vienmēr tiek attaisnotas. Pie tam, Strēlnieks ir tik prasīgs, ka viņš drīzāk paliks viens, nekā piekritīs būt kopā ar parastu un neizteiksmīgu partneri.

Skorpions

Šīs zīmes pārstāvjus saprast nav viegli. Ja tavā komunikācijas lokā ir tāds cilvēks, tad tu noteikti zini, cik karstasinīgs tas var būt vienu brīdi, un cik pēkšņi tas var pārvērsties vēsumā. Vienu brīdi viņš ir labvēlīgi noskaņots, bet otrā – gluži vai ienīst. Vispirms viņš var būt komunikabls, bet pēc brīža – pilnībā noslēgties sevī. Viņu ir grūti saprast, jot u nekad nevari zināt, ko viņš domā un jūt.

Skorpiona ideālais partneris – intelektuāls, godīgs un jūtīgs cilvēks. Tāpēc, kad lieta nonāk līdz mīlestībai un attiecībām, šīs zīmes pārstāvji neuzticas uzreiz, jo no tā uzreiz viņiem reti kurš cilvēks patīk. Tas, kas šķiet kā sarcasms, realitātē ir viņu aizsargmehānisms.

Skorpions veido ap sevi augstas un biezas sienas un pierod pie cilvēka ļoti lēni. Lai iekarotu viņa uzticību, nāksies pamatīgi papūlēties. Taču, ja Skorpions atklāj savu sirdi, tad tas ir uz mūžu. Viņš gāzīs kalnus un rūpēsies tā, kā neviens. Viņa mīlestība ir spēcīga un droša.

Vērsis

Vērsis, dabiski, ir ļoti ietiepīgs. Uzticas tikai sev un nelielai grupai izredzēto draugu. Vērsis reti sper soļus pretīm viņam interesējošiem cilvēkiem, cerot, ka viņi pirmie spers soli un pievērsīs uzmanību.

Ārēji viņš ir gana vēss un atturīgs, lai gan iekšēji ir ļoti gādīgs un maigs. Kaut kāda iemesla dēļ Vērsis uzskata, ka viņa emocijas ir vājuma pazīme, tāpēc atturas no to izrādīšanas. Vēl viņam patīk kontrolēt visas situācijas, tāpēc viņam blakus ir nepieciešams pacietīgs un klusējoši piekrītošs partneris.

Vērsis nereaģē uz ārējo spiedienu un stresa situācijām. Viņš iemaina savas bailes pret dusmām. Pat, ja šī ir zemes zīme un iemīlas pa īstam (un tas nenāk viegli), viņš ļoti ilgi pārbaudīs, testēs un analizēs savu izredzēto. Ja tomēr Vērsis ir izlēmis par labu attiecībām, tad apbalvojums viņa partnerim par to būs uzticēšanās un centieni izdarīt visu mīļotā cilvēka dēļ.

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here