-24 C
Rīga
svētdien, janvāris 17, 2021

Horoskops: Vai tevi ir viegli aizkaitināt?

 

Ja mēs raugāmies uz cilvēkiem no uztveres skatapunkta, tad viņus varētu iedalīt divās kategorijās: viegli ievainojamie un ar biezo ādu. Kurā kategorijā ietilpsti tu?

Auns

Pēc dabas viņš ir impulsīvs, neuztver kritiku un necieš iebildumus. Lai Auns apvainotos, pietiek mazliet pakritizēt viņa dzīvesveidu, hobijus vai darbu. Auni nav pārāk jūtīgi, bet, ja tiek aizskarts viņa ego, viņi kļūst par agresīvām un nekontrolējamām būtnēm.

Vērsis

Lielākā daļa Vēršu ir miermīlīgi un lojāli cilvēki. Viņi prot kontrolēt savu ugunīgo temparamentu, tāpēc apkārtējie domā, ka ar viņiem vienmēr viss ir kārtībā. Bet, ja tiek aizskarts kāds Vērsim tuvs cilvēks vai arī viņš tiek nepamatoti apvainots, bez skandāla neiztikt.

Dvīņi

Dvīņi ir tik neparedzami un nepastāvīgi, ka dažkārt nākas palauzīt galvu par to, kas īsti viņus aizskāra, vai viņi vispār ir apvainojušies vai varbūt viņiem vienkārši ir slikts garastāvoklis. Dvīņi var apvainoties par to, ka viņus ne tā saprata, nesadzirdēja, nenovērtēja vai vienkārši neieklausījās viņa padomos. Lūgt piedošanu ir bezjēdzīgi. Dvīņi paši izlems, kad pārstāt dusmoties un apvainoties.

Vēzis

Aizvainot Vēzi ir vieglāk par vieglu. Šīs zīmes pārstāvji ir vieni no vieglāk aizvainojamajiem cilvēkiem visā zodiaka aplī. Viņus var satraukt, viņuprāt, nepareizs skatiens, neveiksmīgi izvēlēts vārds vai uzmanības trūkums. Tā kā, ja tu pamani, ka Vēzis pēkšņi ir kļuvis panīcis un negrib komunicēt, apskauj viņu, sabučo, un tu redzēsi, ka no aizvainojuma pāri nepaliks ne pēdas!

Lauva

Lauva visbiežāk apvainojas par to, ka viņus kārtīgi nenovērtē. Šīs zīmes pārstāvji ir patmīlīgi un cildeni. Viņiem, gluži kā gaiss, ir nepieciešams izjust pastiprinātu uzmanību savā virzienā. Ja Lauvu nenovērtē, neieklausās vai, nedod Dievs, pazemo, tad bēdas būs klāt. Lauva dusmās ir šausmīgs un nežēlīgs.

Jaunava

Jaunavas parasti ar skaidru prātu cenšas novērtēt katru situāciju un katru izteicienu savā virzienā. Viņas neapvainosies nieku dēļ, bet, ja apvainojums būs liels, Jaunava kals atriebības plānus. Jaunavas ir taisnīgas un godīgas, tāpēc nepiedod necienīgu izturēšanos pret sevi.

Svari

Pret apkārtējiem Svari visbiežāk ir miermīlīgi un laipni. Viņi paši cenšas nevienu neaizskart, un viņiem nepatīk, kad aizskar viņus. Aizvainoti Svari ilgi rakāsies sevī un prātos, kāpēc aizvainoti tika tieši viņu un vai tajā ir viņu vaina. Svari vienmēr iestājas par harmoniju, tāpēc viņi grūti „sagremo” jebkuru attiecību disbalansu.

Skorpions

Labāk baidies aizvainot Skorpionu, jo viņš ir mazs un cietsirdīgs atriebējs. Skorpioni apvainojas, kā mazi bērni un piedod tikai tad, kad redz, ka apvainotājs no sirds nožēlo izdarīto. Kas aizvaino Skorpionu? Gandrīz viss! Ja tev tavas nervu šūnas ir dārgas, labāk izvairies no tā…

Strēlnieks

Visbiežāk Strēlnieki ir nekaitīgi un nav ļaunatminīgi. Viņi drīzāk paši var kādu aizvainot, jo bieži vien joko nevietā, kā arī izsakās ļoti tieši. Pie tam, Strēlnieki ātri piedod, kā dēļ pēc tam paši arī cieš, jo cilvēki nereti izmanto viņu labo sirdi.

Mežāzis

Šīs zīmes pārstāvji ir diezgan nesatricināmi. Viņi nemīl padoties vājībām un „saskābt”, tāpēc apvainošanās viņiem nav interesanta nodarbe. Mežāži vienmēr meklē labumu sev un cenšas audzināt savu raksturu. Jebkuru piezīmi viņu virzienā viņi uztver kā mācību un dodas tālāk. Jāatzīst, ka paši Mežāži nereti citus aizvaino ar savu tiešo viedokli un prasībām.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ir lieliski diplomāti. Jebkuru situāciju viņi var pavērst sev par labu, tai pat laikā saglabākot labas attiecības ar cilvēkiem, kas viņus aizskar. Ūdensvīri ir uzmanīgi un konsekventi, un vienmēr cenšas atrast kompromisu, lai nekaitētu savām nervu šūnām.

Zivis

Zivis spēj apvainoties par visādiem niekiem. Nepareizs skaties, aizrādījums, uzmanības trūkums… Tas viss var izjaukt jūtīgo Zivju harmoniju un iekšējo līdzsvaru. Viņas smagi pārdzīvo, bet vienmēr piedod, ja pāri darītājs no sirds nožēlo izdarīto.

 

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!