udensvirs
Ūdensvīrs labi pastrādāja iepriekšējā gadā un ir nopelnījis cieņu Gaiļa priekšā, līdz ar to gads iesāksies gaiši. No 28. janvāra Sarkanais gailis arī Ūdensvīram parādīs savus noteikumus. Gailim ir padomā pārmaiņas, bet tās visas būs patīkamas. 
 
Februārī ir īstais brīdis nomainīt darbu, un šo iespēju nevajag laist garām. Uzradīsies interesanti un izdevīgi piedāvājumi. Iestrādāties jaunajā darbā arī būs viegli, viss ritēs kā pa diedziņu. Arī par to būs parūpējies Gailis. 
Arī personiskā dzīve veidosies labi. Ģimenes cilvēki dzīvos mīlestībā, bet neprecējušies nonāks romantiskās attiecībās.
 
Ūdensvīri pavasarī kļūst par visoptimiskākajiem cilvēkiem no visa zodiaka. Būs jautri visdažādākajos apstākļos: uz ielas varētu būt vislabākie laika apstākļi, bet darba kolēģi būs noslēpušies aiz biezajām kabineta durvīm. 
 
Ūdensvīriem nebūs materiālo problēmu – tām nav no kurienes rasties, un arī par loterijas biļetēm nevajadzētu aizmirst. Tāpat jāskatās apkārt uz visām iespējām – visur veiksies. 
 
Pavasara beigās jeb maijā Ūdensvīri var priecīgi atpūsties vislabākajos pasaules kūrortos, visur tiks uzņemti vislabākajās tradīcijās. 
 
Veiksme Ūdensvīrus neatstās arī vasarā. Siltajā gadalaikā notiks dažādi interesanti notikumi. Gan tikšanās, gan darbi. Ūdensvīram smaids nepazudīs pat uz mirkli. 
 
Augusts būs labs mēnesis radošajai darbībai – ir iespēja gleznot, rakstīt romānu. Darot jebko mākslas lauciņā, panākumi un slava ir gandrīz garantēti.
 
Rudenī Ūdensvīriem vēlams enerģiju novadīt dzīvesvietas iekārtošanai. Naudas pietiks arī celtnieku brigādes algošanai. Tomēr labāk viņiem uzticēt melno darbu, dizaina jautājumus Ūdensvīrs var risināt pats.
 
Vēlāk rudenī Ūdensvīru bizness no jauna uzņems apgriezienus, un jau novembrī būs grūti vienatnē tikt galā ar visiem pienākumiem – ir laiks palielināt štata vienību skaitu savā biznesā. Protams, nav slikti būt grāmatvedim, direktoram un tehniskajam darbiniekam vienā personā, bet jāatzīstas – tas nav visai profesionāli. Labāk atrast profesionāli, kuram pienācīgi maksāt, ko Ūdensvīrs arī darīs, aicinot pievienoties darbam sev uzticamus cilvēkus.
 
Decembrī no Gaiļa puses nāks priekšlikums atslābināties – un nāks izpriecas un gandarījums par labi paveikto darbu. Un nākamajā Jaunajā Gadā neaizmirstiet sniegt Gailim pateicību par rūpēm. 
 
 
 
 
1 Comment
  1. Inča 3 gadi ago

    Ūdensvīriem būs veiksmīgs gaiļa gads

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?