10 C
Rīga
trešdien, septembris 30, 2020

Ko Skorpioni domā par sevi un pasauli?

 

skorpis

Skorpionam ir svarīgi būt patiesam pret sevi un apkārtējiem. Viņš redz, ka otrs nav patiess un ar savu rīcību cenšas panākt, lai šie meli tiktu atmaskoti. Skorpionam patīk bez aplinkiem teikt to, ko viņš domā.

Šajā zīmē dzimušajam lielākā vērtība ir viņa zināšanas un praksē iegūtās iemaņas un prasmes.

Nauda viņam nozīmē iespēju nopelnīt vēl lielāku naudu. Attiecībā uz radiniekiem un tuvāko vidi ir savrups, cenšoties citus neapgrūtināt un izvairoties no ciešākas draudzības ar apkārtējiem. Ģimenē patīk, ja katrs pats par sevi var parūpēties.

Attiecībās ar ģimenes locekļiem augstu vērtē savstarpējo uzticēšanos un spēju dzīvot līdzi laikam, neieslīgstot ikdienas rutīnā. Mīlestībā Skorpions vēlas baudīt bohēmu. Visam jābūt jutekliskam un garšām piesātinātam, bet ne uzbāzīgam vai izaicinošam. Ka jārūpējas par savu veselību, atceras tikai tajos brīžos, kad sāpes kļūst nepanesamas, bet, tiklīdz ir pārgājušas, pazūd arī apņemšanās.

Skorpionam nepatīk rutīna, tāpēc viņš izvēlas darbu, kur visu laiku ir jaunas iespējas izpausties un parādīt savu varēšanu.

Partnerattiecībās ir privātīpašniecisks, jo neizvēlēsies jau kuru katru, bet gan to labāko. Ja reiz šāds partneris ir iegūts, tad Skorpions arī prot parūpēties, lai pūliņi attaisnotos.

Citu vērtības, manta un kontakti viņu maz interesē, tāpēc Skorpions neskaita naudu citu maciņos, bet gan rūpējas, lai paša maciņā tā vienmēr būtu. Viņam patīk lepoties ar to, kur bijis un ko redzējis, tāpēc labprāt ceļo vai daudz lasa. Savu karjeru izvēlas tādu, lai jomā, kurā strādā, būtu pamanāms un atpazīstams.

Skorpionam svarīgi, lai darbā būtu izaugsmes iespējas. Draugus izvēlas, rūpīgi izvērtējot, jo neies jau savā tuvumā turēt cilvēkus, uz kuriem nevar paļauties, vai tādus, kas uz citu rēķina būvē savu labklājību.

Tad, kad Skorpions ļaujas apcerei par dzīvi un vērtībām, visbiežāk viņš nožēlo, ka neprot būt diplomātisks un ar savu tiešumu rada nepareizu priekšstatu par saviem nodomiem. Skorpions negrib nevienu aizvainot, tikai vēlas, lai cilvēki ir godīgi pret sevi un apkārtējiem.

 

lalv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!