7 C
Rīga
trešdien, maijs 18, 2022

Katrai zodiaka zīmei – savs skaistuma noslēpums. Uzzini savējo!

 

sieviete-lupas

Dzenoties pēc ārējās pievilcības, esam gatavi mesties no vienas galējības otrā un atļauties visdažādākos eksperimentus. Bet kas par to sakāms zvaigznēm?

Auna skaistuma galvenais noslēpums – pilnīga pārliecinātība par sevi. Auna zīmē dzimušas meitenes necenšas turēties maliņā un palikt nepamanītas – viņām patīk, kad par viņām atklāti sajūsminās. Auni ir atbrīvoti attiecībā uz meikapu, nebaidās no drosmīgiem eksperimentiem ar spilgtām un ekscentriskām krāsām. Tomēr viņu pati stiprākā puse ir mati, kas parasti ir spīdīgi un zīdaini. Matus Auna zīmē dzimušas dāmas kopj sevišķi rūpīgi, jo ir cieši pārliecinātas – ideāla frizūra vislabāk atspoguļo viņu personību.

 

Vērša zīmē dzimušas sievietes ir ārkārtīgi jutekliskas, viņas zina tūkstošiem veidu, kā likt vīriešiem to sajust.

Zīmei raksturīga īpašība – kārtīgums, kas robežojas ar piekasīgumu.
Vērsis pēc dabas ir ļoti disciplinēts, tāpēc tāda sieviete cenšas vienmēr būt lieliskā formā: ievēro pareizu ēšanas režīmu, veic dažādus ādas kopšanas rituālus, dzer pietiekami daudz šķidruma dienā un naktī guļ ne mazāk pa astoņām stundām.

Vērsis tic profilakses spēkam, tāpēc nežēlo laiku un līdzekļus pretnovecošanas procedūrām.

 

Meitenes Dvīņi cenšas izskatīties īpašas. Viņas neapmierina izskats un izturēšanās “copy/paste” stilā. Tādām sievietēm nepatīk filozofiski spriedelēt par “skistumu no iekšām”, jo skaistuma jēdzienu viņas saistа ar ārējo tēlu.

Dvīņi ārkārtīgi rūpējas par savu ārējo izskatu un bieži izvēlas spilgtu, drosmīgu grimu, kas tiem ir kā punktiņš uz “i”.

 

Vēža delikātais un neuzbāzīgais skaistums ir teju neatvairāms. Šīs zīmes pārstāvju skaistuma noslēpums ir dabiskums. Grimā izvēlas pasteļtoņus, bet īpašos gadījumos dod priekšroku sudrabam.

Īpašs lepnuma iemesls – smaids. Acīm vienmēr atvēlēta otršķirīga loma, Vēži galvenokārt uzsver jutekliskās lūpas. Būdamas bezcerīgi romantiskas, nespēj iztikt bez viegla vaigu sārtuma pieskāriena.

Ļoti rūpīgi kopj ādu. Dod priekšroku dabīgai kosmētikai, kā arī pašgatavotām maskām un skrubjiem.

 

Ne sieviete, bet uguns! Lauvas zīmē dzimušās sievietes bieži apveltītas ar spilgtu ārieni, kas jau pati par sevi rada sajūsmu, bet viņa vēl izmanto grimu, lai šo efektu pastiprinātu.

Smalki izjūt situāciju – lietišķās sarunās Lauva neierodas kaujas krāsojumā, ar apvilktām acīm un violetu lūpukrāsu. Mīl glamūru un greznību, dod priekšroku selektīvajai kosmētikai un inovatīvām metodēm. Nevainojama āriene palīdz gūt panākumus jebkurā jomā.

 

Jaunavas nemierīgajā skaistumā ir daudz noslēpumainības, tādu sievieti grūti aizmirst pat pēc paviršas iepazīšanās.

Pēc dabas Jaunava ir sarežģīta, bet viņai piemīt spēja vienmēr izskatīties lieliski. Viņai vienmēr ir izsmalcināts grims, Jaunava necieš nekādas pārmērības un neko lieku. Viņa kā neviens cits zina, ka efektīga meikapa noslēpums ir mirdzoša āda, tāpēc pirmajā vietā viņai ir sejas tīrīšana un mitrināšana.

Reiz izvēlējusies kādu zīmolu, viņa paliek tam uzticīga, jo nevēlas riskēt, izmēģinot jaunumus.

 

Svaru zīmē dzimušām sievietēm piemīt izsmalcināts šarms. Viņu žesti, mīmika, smaids – viss ir ļoti harmonisks un elegants.

Svaru zīmē dzimusī sieviete lieliski zina savas ārienes stiprās puses un vienmēr tās izdevīgi parāda.

Kā likums, Svaru šarms slēpjas skatienā, tāpēc grimā galvenais akcents vienmēr ir acis. Labākā skaistumkopšanas investīcija – kvalitatīva skropstu tuša.

Plastisko operāciju vietā izvēlas profesionālas kopšanas procedūras, pilnvērtīgu miegu un veselīgu ēdienkarti.

 

Skorpiona skaistumu uzskata par magnētisku. Viņa apbur no pirmā skatiena, un tajā ir liels izteiksmīgo acu nopelns.

Ideāli izraudzītas ēnas, biezas skropstas, smalkas līnijas rada noslēpumainu tēlu, kuru vīriešiem ļoti gribas atminēt.

Ādu cenšas padarīt mirdzošu, šķiet, ka šis starojums nāk no pašas sievietes. Kā tikai viņai tas izdodas bez īpašiem skaistumkopšanas līdzekļiem un grima?

 

Strēlnieka optimisms burvīgi atspoguļojas sejā. Šajā zīmē dzimušas sievietes vienmēr izskatās jaunas un laimīgas.

Dod priekšroku svaigam gribam, pirmajā vietā liekot nevainojamu, tīru ādu. Strēlnieki vienmēr izskatās ļoti veselīgi.

Galvenās skaistumkopšanas investīcijas saistītas ar pretnovecošanas kosmētiku – šajā zīmē dzimušās sievietes gatavas nenogurstoši cīnīties pret netaisnīgo laika ritējumu.

 

Mežāža sievietes ir elegantas un izsmalcinātas, organizētas un pedantiskas, stingri seko skaistumkopšanas rituāliem un reti maina iecienītos produktus.

Sejas attīrīšana viņām ir dzīvībai svarīga nepieciešamība, nevis pienākums vai sevis lutināšana. Grimā dod priekšroku dabīgai pieejai.

Mežāža acis ir skaistas pašas par sevi – viņas skatiens ir tik pārliecinošs un tai pašā laikā noslēpumains, ka partnerim grūti kaut ko atteikt.

 

Ūdensvīra zīmē dzimušas sievietes skaistuma noslēpums ir iztēle un mākslinieciskā pieeja it visam. Viņas grims ir savdabīgs tekstūru un toņu apvienojums.

Viņa vienkārši nespēj atturēties, neizmēģinājusi kaut ko jaunu!

Ūdensvīra stiprā puse – acis, kas pauž visu viņu būtības burvību un šarmu. Lūpu krāsu bieži izvēlas atturīgāku, maigākos toņos, lai to fonā izceltos radošais acu meikaps. Acu ēnas drosmīgās krāsās, krāsaini laineri – visbiežāk izmantotie Ūdensvīra arsenālā.

 

Zivtiņas ir smalkas, maigas būtnes, kuru burvībai tomēr grūti turēties pretī. Tā kā viņas ir ļoti romantiskas, dod priekšroku pasteļtoņu meikapam, lūpu spīdumam ar juteklisku “mitru lūpu” efektu.

Sejas un ķermeņa kopšana – nevis pienākums, bet baudpilns rituāls. Tādai sievietei patīk sevi palutināt ar aromprocedūrām. Viegli kļūst par īstu profesionāli skaistumkopšanas jomā.

 

lalv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here