15 C
Rīga
piektdien, oktobris 7, 2022

Labklājības horoskops. Kurā vecumā katrai zodiaka zīmei ir izredzes kļūt bagātai?

 

nauda-deg

Zvaigznes var pateikt priekšā pat to, kādas izredzes cilvēkam ir naudas lietās, uzskata astrologi. Ja izveidosi finansiālo horoskopu, kļūs skaidrs, ka katrai zodiaka zīmei dzīvē ir periodi, kuros veiksme naudas jautājumos ir tuvāk nekā citā laikā.

Zinot par šādu brīžu esamību, iespējams plānot savu rosību finanšu jomā ar mērķi sasniegt veiksmīgus rezultātus.

AUNS

Labvēlīgs periods naudas pelnīšanai Aunam ir samērā agri – no 18 līdz 27 gadiem. Pēc tam nāk laiks, kad finanšu dievi novēršas un labāk veltīt savu laiku citām nodarbēm. Atgriezties pie bagātības veidošanas Auns var vecumā no
43 līdz 51 gadam – panākumi neizpaliks.

VĒRSIS

Zvaigznes saka priekšā, ka Vērsim divi labvēlīgākie naudas pelnīšanas periodi ir no 25 līdz 30 gadu vecumam un no 38 līdz 45 gadiem. Šajos posmos Vērsis parasti pārskata savu dzīves ceļu, un tas palīdz nopelnīt veselu kapitālu.

DVĪŅI

Dvīņiem veiksmīgs laiks, lai kļūtu par bagātniekiem, ir veselas trīs reizes! Tie ir periodi no 19 līdz 23, no 30 līdz 33 un no 48 līdz 55 gadiem. Šajos etapos Dvīņi izjūt lielu enerģijas pieplūdumu, kas palīdz gūt panākumus arī finanšu jomā.

VĒZIS

Vēzim lielākā iespēja kļūt turīgam ir no 30 līdz 34 gadiem. Šajā laikā Vēzis uzkrāj nepieciešamo dzīves pieredzi, kas kļūst par lielisku pamatu naudas jautājumu veiksmīgai risināšanai.

LAUVA

Pēc horoskopa Lauvai ir viena iespēja kļūt finansiāli neatkarīgai ar minimālu piepūli, un tas ir no 21 līdz 28 gadu vecumam. Pēc šī vecuma panākt ievērojamus panākumus naudas jomā kļūst ievērojami grūtāk.

JAUNAVA

Jaunava, šķiet, naudas jomā ir lielākā zvaigžņu lutekle: ir veseli četri dzīves periodi, kad pelnīšana padodas vislabāk: 18 – 21, 28 – 31, 38 – 41, 48 – 51 gads. Visveiksmīgākais tomēr būšot otrais posms!

SVARI

Svariem viss īsi un skaidri: piemērotākais laiks bagātības uzkrāšanai ir no 25 līdz 30 gadiem. Ja Svari šajā laikā nemobilizēs savus talantus, lai radītu pamatu finansiālai neatkarībai, ceturtajā gadu desmitā būs ievērojami grūtāk iegūt vērā ņemamu bagātību.

SKORPIONS

Izredzes kļūt bagātam Skorpionus lutina no 25 līdz 35 gadiem. Tas ir pietiekami ilgs laiks, lai nopelnītu pieklājīgu summiņu. Tomēr zvaigznes brīdina, ka šajā dzīves posmā Skorpions arī riskē zaudēt visu īpašumu – esi piesardzīgs!

STRĒLNIEKS

Astrologi saskata divus dzīves periodus, kas Strēlniekam ir finansiāli veiksmīgākie, pieliekot salīdzinoši mazas pūles. Veiksme Strēlniekam smaidīs no 22 līdz 26 un no 29 līdz 33 gadiem. Turklāt, ja pirmajā posmā rezultāts neattaisnos cerības, otrais mēģinājums noteikti būs veiksmīgs!

MEŽĀZIS

Veiksme naudas lietās Mežāzim var atnākt zaļā jaunībā – no 16 līdz 19 gadiem. Bet, ja mazais Mežāzis šo iespēju palaidīs garām, Fortūna atkal smaidīs no 27 līdz 33 gadiem.

ŪDENSVĪRS

Zvaigznes Ūdensvīram dāvā vienu galveno iespēju kļūt par bagātnieku – un tā ir vecumā no 26 līdz 30 gadiem. Pēc tam savai veiksmei noticēt grūtāk, īpaši, ja sirdi nospiež pieļauto kļūdu smagums.

ZIVIS

Zivīm finanšu lietās veiksies divreiz dzīvē. Pirmo reizi – no 18 līdz 25 gadiem. Tā var būt samērā viegla nauda – piemēram, saņemot mantojumu vai izdevīgi apprecoties. Otrā iespēja parādīsies 33 līdz 36 gadu vecumā. Tikai šajā reizē veiksme būs atkarīga no šajā zīmē dzimušā cilvēka apzinātas piepūles.

 

lalv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here