24 C
Rīga
otrdien, augusts 16, 2022

Horoskopa zīmes, kuras septembrī piedzīvos pārmaiņas mīlas dzīvē!

Dieviete.lv
 

Šīs ir četras laimīgās horoskopa zīmes, kuras septembrī sagaida visai jaukas pārmaiņas. Jau sen vēlies atrast ideālo vīrieti? Vai viņš vēl tevi nav bildinājis? Viss kļūst iespējams!

Lauva – Šobrīd tavā zodiaka zīmē valda sirdslietu aizbildne Venera. Pāriem attiecībās iestāsies uzplaukums, un jūtas būs tikpat kvēlas kā iepazīstoties. Vientuļajām nāksies pagaidīt līdz septembra vidum, tas ir laiks, kurā varēsi pat necensties flirtēt, lai kāds tevi jau būtu ievērojis!

Zivis – Tev būs jauki randiņi un varbūt arī viens otrs vienas nakts sakars, taču tauriņi vēderā nevirmos. Toties viens paviršs mīļākais kļūs par labu draugu, un ar viņu kopā varēsi pavadīt skaistas brīvdienas vai atvaļinājumu. Ja jums izdosies sakārtot savas atšķirības, tad ļoti iespējams no šīs saistībām var izveidoties ilgstošas attiecības.

Mežāzis – Tava dzīve kļus visai spraiga. Randiņu plānošanai tev būs nepieciešams gan mobīlais telefons, gan dators. Tu būsi tikusi pie drosmes, lai dotos jaunos piedzīvojumos. Ja jau esi attiecībās, tad ir pienācis pēdējais brīdis, lai ieplānotu randiņu, izejiet ārā no mājas un baudiet viens otra sabiedrību.

Dvīņi – Vīrieši stāsies rindā, un abās pēdējās septembra nedēļās varēsi izbaudīt pastiprinātu uzmanību. Beidzot tavos tīklos sapīsies sen nolūkotais vīrietis. Ja viņš sākumā tevi ignorēja, tad tagad būs traks pēc tevis. Dod zaļo gaismu visiem pielūdzējiem, izņemot lauvu. Ja jau sen sapņo par bildinājumu, tad “ļoti iespējams” šis mirklis tuvojas.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here