19 C
Rīga
trešdien, maijs 25, 2022

Horoskops: 3 horoskopa zīmes, kurām 2022. gads sagādās lielas pārmaiņas

Dieviete.lv 16/01/2022 10:05
 

Šīm trim zodiaka zīmēm 2022. gads nesīs daudz pārmaiņu un pārbaudījumu.

Svari

Svari, 2022. gads ir tavs “Patiesības gads”.  Tev piemīt tendence slēpt savas jūtas. 2022. gadā tu sāksi vairāk pievērst uzmanību attiecībām un savām sajūtām. Tev jāaizmirst par cilvēkiem, kuri pagātnē tevi sāpinājuši un jākoncentrējas uz tagadni un savu laimi. Izlikšanās, ka tev viss ir kārtībā, tev vairs nepalīdzēs.

Stāsti patiesību, jo komunikācijas problēmas būs viens no 2022. gada veiksmes šķēršļiem. Pastāvi par savu viedokli un necenties izdabāt, tev neviens par to neteiks paldies! Visticamāk, tu jutīsities nevietā un apšaubīsi savus mērķus – vienkārši mēģini sev noticēt.

Lauva

Sagatavojies “Neērtības gadam”, Lauva. Šis gads nesīs daudz diskomforta. Tavs uzdevums būs gūt mācību no nepatikšanām, ko kosmoss tev rada.

Tu neesi tāds cilvēks, kam patīk sniegties uz nepārtrauktu izaugsmi, bet šis gads tev iemācīs būt mierā un harmonijā ar sevi. Nekur nav jāskrien, viss atnāks tam paradzētajā laikā un ne visu mums ir lemts ietekmēt. Klusums tevī raisa diskomfortu, bet tev jāiemācās ar šo diskomfortu sadzīvot. Ieklausies sevī, nenosodi sevi un vienkārši esi. Neko nesasteidz, iemācies pacietību, jo reizēm tieši tā ir viss nepieciešamais, lai sasniegtu vēlamo.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs, 2022. gads ir tavs “ Izpratnes gads ”. Šis gads nesīs daudz pārmaiņu tavā karjerā un ģimenes dzīvē.

2022. gads ir posms, kurā tev ir jāstrādā ar savām emocijām, tev raksturīgi ir visu uztvert caur spraigu emociju prizmu, bet vai tas ir pareizi? No mērķu sasniegšanas tevi attur pārlieku liela kritika pret sevi un apkārtējiem notikumiem, paraugies uz visu mierīgi un bez sakāpinātām emocijām. Izmanto šo gadu, lai labāk izprastu citus cilvēkus un attīstītu sevī empātiju. Tev ir ļoti daudz dots šajā dzīvē, tādēļ nenoniecini to, kas tev jau ir ejot ceļu, lai sasniegtu to ko vēlies. Atceries, ka vienīgais sķērslis tavu mērķi sasniegšanai ir tava attieksme.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here