16 C
Rīga
svētdien, jūnijs 26, 2022

Horoskops: 3 horoskopa zīmes, kuram patīk sūdzēties

Dieviete.lv
 

Vai pazīsti kādu personu, kurai ļoti patīk sūdzēties par dzīvi? Ir cilvēki, kuri dzīvi uztver nedaudz jūtīgāk kā citi, tādēļ rodas dažādas sūdzības un komentāri, kas liek domāt, ka persona ir nedaudz kašķīga. Kurām horoskopa zīmēm patīk žēloties?

Vēzis

Vēžu mērķis nav būt čīkstuļiem, bet tā vienkārši sanāk. Viņi vienkārši iekšēji pārāk pārdzīvo un viņiem ir grūti savaldīt savas emocijas. Kad emocijas sakrājas, viņiem vajag tās izlaist uz āru un katram cilvēkam šī emociju izpaušana var izpausties citādi. Vēžiem ir nepieciešama persona, kurai pasūdzēties un izkratīt sirdi, tā ir kā “nepieciešamā terapija”.

Skorpions

Skorpionam nemaz nepatīk izrādīt savu vājumu un žēloties, bet tā tas vienkārši sanāk. Skorpioni ir ļoti atklāti un godīgi cilvēki, kuri nemāk turēt mēli aiz zobiem. Problēma ir tāda, ka mūsu dzīvē daudzas lietas un notikumus nevar kontrolēt, un Skorpionam tas nepatīk. Viņš ļoti grib visu ietekmēt, bet, kad viņam nekas nesanāk, tad sākas pamatīga žēlošanās.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs nav vaļsirdīgas dabas cilvēks, bet tas neattiecas uz žēlošanos. Žēlošanos viņi izmanto kā veidu, lai atspoguļotu savu skata punktu un nodemonstrētu savu intelekta līmeni, piemēram, žēlojoties par valdību. Šī horoskopa zīme ar žēlošanos pievērš sev uzmanību.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Lai valdiba liek cilvekiem mieru ar savu covididiotismu un vakcinesanos un netracina..tad ari neviens nezelosies. Visiem bus labi un apmierinati…laujiet cilvekiem dzivot un stradat…skorponmns ari grib mieru..un domaju ka visi grib reiz mieru un normalu dzivi….a kas ir draugi normala dzive..ka jums skiet..ne jau miljoni kontaa..ta ir harmonija visas izpausmes..laime ur darbs ko dari no sirds..laime ir veseliba.saticiba..dieniska naize uz galda..laime ir briviba..auz kuras stav visas tautas laime..un ja tev apkart ir daudz laimigu cilveku..tad ari tu jutisies laimigs..es veelos lai visi butu laimigi kas dzivo uz sis planetas…pat sunitis krancitis uz ielas…

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here