2.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

Horoskops: 4 horoskopa zīmes, kurām ir tendence pārdomāt pēc šķiršanās

Dieviete.lv
 

Šo 4 horoskopa zīmju pārstāvjiem ir ļoti grūti pieņemt lēmumu saistībā ar šķiršanos, vienu dienu viņi ir gatavi šķirties, bet citā jau to pamatīgi nožēlo:

Dvīņi

Dvīņu dzīvē ir gadījumi, kad viņi pārdomā savu uzvedību un jūtas neizpratnē par izdarīto jūtu uzplūdā. Dvīņi vienu dienu var dievināt savu partneri, bet jau nākamajā dienā kalt šķiršanās plānus. Šī ir horoskopa zīme, kurai grūti pieņemt lēmumu…

Vēzis

Vēži parasti tiek uzskatīti par emocionāliem un jutīgiem cilvēkiem, kurus attiecību beigas var ļoti ietekmēt. Vēžiem var būt tendence domās atkārtot notikumus un mēģināt noskaidrot, kas tad šajās attiecībās nogāja greizi. 

Jaunava

Jaunavai būt grūti samierināties, ka attiecības nav izdevušās, īpaši, ja šī horoskopa zīme jūt, ka sevi ļoti ieguldīja šajās attiecībās. Mēģinot saprast, kas nogāja greizi un ko varēja izdarīt labāk, šie cilvēki vēl ilgi saglabā savu pieķeršanos attiecībām pat pēc šķiršanās. 

Zivis

Zivju zīme ir ārkārtīgi uzņēmīga, ja runa ir par attiecībām. Neskaitāmus vakarus šī zodiaka zīme pavadīs, pārdomājot attiecības un raizējoties par to, kā otra persona pārdzīvos šķiršanos. Zivīm ir ļoti grūti pieņemt, ka partneris nav bijis tas īstais un vienīgais, šāda situācija pat var ietekmēt Zivs pašcieņu un domas par sevi.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here