7.2 C
Rīga
ceturtdien, 25 aprīlis, 2024

Horoskops: 4 horoskopa zīmes, kuras ir viegli nokaitināt

Dieviete.lv
 

Dažkārt cilvēki kļūst pūcīgi, kad neizguļas vai, kad viņiem neizdodas pabrokastot. Tas ir normāli, sliktās dienas gadās visiem. Taču, neatkarīgi no tā, ir horoskopa zīmes, kuras aizsvilstas ātrāk un biežāk par citām.

Auns

Auns mēdz būt impulsīvs un agresīvs. Viņiem patīk konkurence un sāncēncība. Kad lietas nonāk līdz konfliktam, viņš ātri sadusmojas, jo ir diezgan nepacietīgs. Piemēram, auns noteikti būs viens no tiem, kas pukstēs sastrēguma laikā vai tad, ja vilciens kavē.

Vēzis

Vēzis ir emocionāls, jūtīgs, diezgan pesimistisks un aizdomīgs. Viņu satraukt var pat vismazākais sīkums. Visticamāk, ka tieši viņš būs tas, kurš inscinēs kādu strīdu draugu vai ģimenes lokā. Piemēram, ja vēzi neuzaicināja uz draugu ballīti, viņš aizsūtīs viņiem nejauku ziņu un noteikti apvainosies.

Lauva

Lauvas vienmēr cenšas saglabāt savu pārākumu pār citiem. Viņas ir skaļas un viegli aizkaitināmas. Arī par visādiem niekiem. Piemēram, viens no lauvas draugiem aizņemsies viņa kreklu, un atnesīs to atpakaļ ar nelielu traipu. Lauva, visticamāk, sāks brukt draugam virsū. Pat, ja tas notiks sabiedriskā vietā.

Skorpions

Skorpioni mēdz būt diezgan spītīgi, ļauni un skarbi. Kad skorpions ir dusmīgs, viņš var skaļi kliegt un iznīcināt visu, kas pagadās viņa ceļā. Kad skorpions dusmojas, labāk uzmanies…

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.