-12 C
Rīga
trešdien, decembris 8, 2021

Horoskops: Ar kurām horoskopa zīmēm ir viegli veidot attiecības?

Dieviete.lv 17/08/2020
 

Un, vai tu zini, kuras mīlēt ir visvieglāk? 

Jaunava. Jaunava ir pašpietiekams cilvēks. Visbiežāk attiecības viņa uztver ar analītisku prātu un no valdonīgas pozīcijas. Jaunava automātiski tur lielāko daļu cilvēku izstieptas rokas attālumā, kamēr nepārliecināsies, ka viņiem var uzticēties. Mīlestībā viņa nav vienkāršākā personība. Lai viņa varētu iemīlēt kādu, viņai ir jāatlaiž sava aizsardzība un jāatveras. Tiklīdz viņa to izdarīs, parādīsies viņas labākā personības puse.

Skorpions. Skorpions ir karaliene, kura nezina, ko vēlas. Viņa ir vai nu vēsa, vai nu dedzinoši karsta, tāpēc ir grūti saprast, kāda kurā dienā viņa būs. Viņas uzvedība var nogurdināt, tāpēc arī attiecības ātri izjūk. Kamēr Skorpions nenobriedīs emocionāli, tikmēr viņa nebūs gatava reālām attiecībām.

Strēlnieks. Strēlnieks ir enerģisks, impulsīvs un brīvību mīlošs cilvēks. Kaut kādā ziņā tas viņu padara par interesantu partneri, ar kuru nekad nebūs garlaicīgi. Taču no citas puses viņa gandrīz nekad neapstājas pie kaut kā viena. Viņa ir nepārtrauktā kustībā, jaunu piedzīvojumu un adrenalīna meklējumos. Viņa nespēj iedomāties, ka varētu palikt kaut kur uz vietas, tāpēc arī nereti partneri viņai mainās.

Ūdensvīrs. Noslēgta personība. Viņa nav radusi atklāt savu patieso dabu un ielaist cilvēkus savā pasaulē. Mīlestību pret Ūdensvīru sarežģī arī fakts, ka viņa vienmēr ietur distanci starp sevi un lielāko daļu cilvēku. Ūdensvīram ir vajadzīgs cilvēks, kuram viņa patiesi varēs uzticēties un jutīsies komfortabli. Ja tādu cilvēku izdosies sastapt, viņa varēs gan iemīlēties, gan iemīlēt un tapt mīlēta.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!