2 C
Rīga
svētdien, janvāris 16, 2022

Horoskops: Attiecības ar savas horoskopa zīmes pārstāvi, vai tā ir laba ideja?

Dieviete.lv
 

Mīlas attiecības ar partneri, kura horoskopa zīme ir tāda pati kā jums, var būt diezgan sarežģītas, jo “zodiakālais brālis” atspoguļos gan jūsu labās, gan sliktās īpašības. Aplūkosim kādas tad ir šīs attiecības katrai zodiaka zīmei!

Auns

Šis ir karstasinīgs pāris. Jūs abi esat ugunīgi un impulsīvi, cenšaties uzspiest savu taisnību un tiecaties vainot viens otru, kad rodas sarežģījumi. No otras puses, jūs abpusēji “barojiet” savu kaislīgo dabu un protat lieliski kopā priecāties. Jūsu attiecības ir pastāvīga cīņa, bet dažkārt tās izvēršas par īstām titānu kaujām.

Vērsis

Vērši ir velnišķīgi spītīgi, viņus raksturo neelastīga un šaura virziena domāšana. Ja jūs virzāties pa vienu trasi, tas ir lieliski. Ja nē, tad abiem no jums ir jāpaplašina sava komforta zona, bet tas ir grūts uzdevums katram no jums. Jums abi esat nelokāmi savā viedoklī, tāpēc, ja viens no Vēršiem ir liberālis, bet otrs – konservatīvs, nedienas ir neizbēgamas. Vienīgā lieta, kurā jūs esat līdzīgi, ir mīlestība pret jutekliskām baudām.

Dvīņi

Dvīņiem vienam ar otru nekad nav garlaicīgi, un šajā savienībā ir diezgan daudz neprognozējamības. Vienam no jums ir jābūt stabilākam, lai attiecībām būtu nākotne, ņemot vērā, ka Dvīņu zīmē dzimušajiem ir nosliece uz nepastāvību un vieglprātību, kā arī viņi nav tendēti uz dziļu pieķeršanos. Tomēr jūs spējat izrunāt visas savas problēmas, lai tās atrisinātu, turklāt jūs abi dievināt spilgtu saviesīgo dzīvi.

Vēzis

Viena no labākajām savienībām starp diviem vienas un tās pašas zīmes pārstāvjiem. Vēži ir cilvēki, kas orientēti uz ģimeni un omulību, viņi ir mājās sēdētāji un intraverti. Lielākais trūkums – kad jūs iemācīsieties paciest sava partnera drūmo noskaņojumu un kaprīzes (un neuztvert tās personiski!), starp jums var izzust seksuālā dzirksts.

Lauva

Dzīvīga, jautra un īslaicīga savienība. Jums abiem vajag daudz mīlestības un komplimentu, un parasti Lauvas lielā mērā cieš, ja tos nesaņem. Bet vēl abi vēlas būt vienīgais uzmanības centrs. Attiecības starp diviem Lauvām ir ļoti kaislīgas, kas nāk par labu seksuālajai dzīvei, taču sadzīvē esat piesardzīgi vārdos un rīcībā, jo tieši tie var visu sagraut. Galvenais nosacījums attiecībās – abpusēja cieņa.

Jaunava

Ja jūs abi kalpojat vieniem un tiem pašiem augstākajiem mērķiem, tad tā ir debesīs slēgta savienība. Tikai nemēģiniet “uzlabot” savu partneri, analizēt vai kritizēt viņa uzvedību – tas momentāni nogalina jebkādu kaisli. Labāk kopā stādiet kokus vai nodarbojaties ar jogu, lai atklātu viens otrā tikai pašu labāko.

Svari

Šī var būt brīnišķīga savienība, jo jūs abi esat noskaņoti uz to, lai padarītu laimīgu savu partneri un vienmēr iestājaties par līdzsvaru un taisnīgumu. Briesmas tomēr slēpjas apstāklī, ka ārēji jūs izrādāt mīlestību un pieķeršanos, bet iekšēji slēpjat aizvainojumus. Periodiski sašūpojiet laivu, lai abi divi nodarbotos ar līdzsvara atjaunošanu.

Skorpions

Kaisle, briesmas, intriga – tāds ir Skorpionu pāris! Iespējams, pat par daudz kaisles un intrigu. Uzticība ir galvenā sastāvdaļa, kas cementē šo savienību. Ja vienam vai abiem partneriem ir nosliece uz greizsirdību un aizdomīgumu, tad attiecības pārvērtīsies par īstu elli. Dalieties savās jūtās un emocijās, lai nekrātu aizvainojumus, kamēr tie sasniedz kritisko masu.

Strēlnieks

Pats jautrākais pārītis, kas aizraujas ar aktīvu dzīvesveidu. Lai nebūtu garlaicīgi, abi Strēlnieki piedalās motociklu sacīkstēs vai brauc ar kajakiem. Abu divu principialitāte un pārliecība var izraisīt sīvas diskusijas, taču Strēlnieku gadījumā tieši strīdos arī dzimst patiesība. Problēma Strēlniekiem rodas tad, kad viens no viņiem vēlas saistības, bet otrs grib palikt brīvs kā vējš. Abus galvenokārt vieno tikai augsti garīgi mērķi un kopēji sapņi.

Mežāzis

Romantiskas attiecības jums neizdosies, jo jūs abi esat tīrākie no tīrākajiem reālistiem. Tomēr jūsu praktiskais raksturs ļauj jums bez ilūzijām novērtēt savu partneri. Šajās attiecībās jūs varat būt jūs pats. Tikai neļaujiet savām ambīcijām, snobismam vai centieniem pēc statusa gūt virsroku pār jūsu pozitīvajām cilvēciskajām īpašībām.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ir ļoti atvērti un spēj iecietīgi attiekties pret sava partnera izlēcieniem. Un tāpēc abi partneri Ūdensvīri drīzāk ir labākie draugi, nevis mīļākie. Emocionālā sfēra nav viņu stiprā puse, bet maigu jūtu izrādīšana Ūdensvīram ir līdzvērtīga iziešanai no komforta zonas. Patiesa kaislība starp viņiem diez vai ir iespējama.

Zivis

Jūs abi esat sapņotāji – tas darbojas gan jūsu labā, gan pret jums. Divas Zivis var bezgalīgi peldēt savās fantāzijās, nekad neiznirstot skarbajā realitātē. Zivīm ir tendence nēsāt rozā brilles. Tas nozīmē, ka jūs pilnībā uzticaties partnerim un viņu attaisnojiet pat tad, ja viņš to nav pelnījis. Jūsu vājā puse – kopējs budžets un neprasme pārvaldīt finanses.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here