2 C
Rīga
svētdien, janvāris 16, 2022

Horoskops: Kādas sievietes nepatīk dažādu horokopa zīmju vīriešiem?

Dieviete.lv
 

Lai arī cik laba un atraktīva sieviete tu necenstos būt, visiem izdabāt nav iespējams. Lielākajā daļā gadījumu, kad vīrietis tevi mīl, viņš piever acis uz taviem trūkumiem. Taču daži cilvēki ir tā ieprogrammēti, ka viņi nevar tikt savai nepatikai pāri.

Katrai zodiaka zīmei ir savas piemītošās īpašības, un arī tādas, kuras viņiem nepatīk citos. Lūk, dažādu zīmju vīrieši un tas, kas viņiem nepatīk sievietēs!

Auns

Viņiem nepatīk par sevi nepārliecinātas sievietes. Tādam vīrietim ir nepieciešama sieviete, kura spēj viņam sastādīt veselīgu konkurenci. Ja viņa baidās izteikt savu viedokli vai arī ir pārāk neizlēmīga, tas aunu kaitinās.

Vērsis

Viņiem nepatīk neprognozējamas sievietes. Viņi labprātāk iestājas par stabilitāti un rutīnu. Ja sieviete regulāri kaut ko dara spontāni un „ne scenācija ietvaros”, tad vērsis nejutīsies labi.

Dvīņi

Viņiem nepatīk sevī noslēgtas sievietes. Viņiem svarīga attiecību daļa ir komunikācija, tā kā, pamēģini tik neatbildēt uz viņa zvanu vai īsziņu…

Vēzis

Vēži necieš bezjūtīgas un vienaldzīgas sievietes. Šie vīrieši ir ļoti emocionāli, tāpēc, ja sieviete uz to nekādi nereaģēs, tad vīrietis vienkārši noslēgsies sevī, un attiecības drīz vien beigsies.

Lauva

Šos vīriešus nedrīkst ignorēt. Viņi necieš, ja uz viņa uzmanības apliecinājumiem netiek atbildēts. Ja tu nepieņemsi šo viņa īpašību, tad viņš nevēlēsies ar tevi nekā kopīga.

Jaunava

Šie vīrieši necieš nekārtību un nevīžību. Ja sieviete nerūpējas par savu ārieni un neuztur kārtību mājā, tad viņa noteikti nav vīrietim jaunavai piemērota.

Svari

Šie vīrieši nespēj sadzīvot ar sievieti, kurai patīk pastrīdēties. Viņi darīs visu, lai izvairītos no strīdiem, jo alkst harmonijas un miera mājās.

Skorpions

Skorpioni vairāk par citiem necieš melus. Ja viņš sievieti pieķers melos (un pie tam lielos), tad attiecības neturpināsies, jo viņš nespēs piedot.

Strēlnieks

Viņa nepatīk sievietes, kuras baidās riskēt. Ja tu dod priekšroku laika pavadīšanai mājās uz dīvāna, tad jūs neesat saderīgi.

Mežāzis

Mežāzim ir svarīgi, lai viņa sieviete protu apieties ar naudu. Ja viņai patīk pārlieku tērēties un neveidot ģimenes uzkrājumus, tad mežāzis ātri vien no tādas aizlaidīsies.

Ūdensvīrs

Viņi necieš aprobežotas sievietes. Ūdensvīriem viņas šķiet garlaicīgas, konservatīvas un nocietinātu sirdi un prātu.

Zivis

Zivis necieš egoistiskas sievietes. Ja viņa nav gatava palīdzēt cilvēkiem vai dzīvniekiem, tad vīrietim-zivij, tāda nav piemērota.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here